Güzel Enerjili Bir Pazar

fal-ad1

4-aralik-1Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Binnazabla ailesi olarak güzel bir Pazar, huzurlu bir hafta sonu diliyoruz.

Ay; Kova burcunda seyahatine devam ediyor. Kova burcu; kolektif bilinç ve özgürlüğü temsil eder. Bilim, teknoloji, marjinal durum ve gelişmeler Kova burcunun konularıdır.

Ay; Kova’dayken özgürlük isteğimiz artar. Daha sosyal oluruz. Toplumsal hareketler, dernekler, yardımlaşma faaliyetleri, gönüllülük, toplumsal duyarlılık, bilim, uzay, havacılık konularına ilgimiz yoğunlaşır. Bireysel ama bütünün hayrına hareket eder, bu alandaki 4aralikkapakçalışmalara ilgi duyarız.

Sağlıkla ilgili olarak, bacakların alt bölümü, dolaşım sistemi, damarlar, varis, yüksek tansiyon hassaslaşır. Bu alanlarda rahatsızlıklar ön planda olabilir. Endokrin sisteminde de hareketlilik görülebilir.

Ay – Güneş altmışlık açısının olumlu enerjisi; tüm güne yayılarak haftanın güzel tamamlanmasına destek veriyor.

Duygu ve mantık arasında olumlu denge sağlayacağımız, dişil – eril ve anne – baba konularıyla; enerjilerinin uyumlu olacağı saatlerdeyiz.

Bugün ayrıca; gruplarla hareket edebileceğimiz, organizasyonlar, aktiviteler, sosyal ve gönüllü faaliyetler için çok güzel enerjiler bulunuyor. Aynı amaca ve ileriye yönelik birlikte hareket edilen çalışmalar, proje ve faaliyetler açısından da rahat ilerleme sağlanacağı; 4-aralik-3iletişimin kolay akacağı bir gün olacak…

Bu alanlarda sorunların çözümü daha kolay sağlanacaktır bugün… Yine; yaratıcı bilimsel ve sosyal çalışmalar, marjinal fikirler, sorunlara sıra dışı çözümler geliştirilebilir. Sevdiklerimize; radikal sürprizler yapmak için de bugünü değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.