Güzel Bir Haftasonu Olsun

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz; 

İlişkiler ve değerle gezegeni Venüs; mart ayının başlarından itibaren Koç burcunda başladığı geri hareketini tamamlıyor. Bugün Balık burcundaki durağan halini de sonlandırıyor ve yarından itibaren ileri hareketine geçiyor. İlişkilerde yaşanan sorunlar, tıkanıklıklar ve kilitlenmeler yavaş yavaş çözülmeye ve toparlanmaya başlayacak.

Hiç kolay değildi özellikle şu son iki ay. Terazi’deki Jüpiter retrosunun ardından Venüs; hemen sonrasında Satürn ve en son Merkür arka arkaya retro harekete geçtiler. Özellikle Merkür, Venüs ve sonra da Jüpiter yaşamsal alanlarımızı doğrudan etkileyen gezegenler. Merkür ve Venüs diğerlerine oranla hızlı da hareket ettikleri için; etkilerini çok daha hızlı yaşıyoruz bireysel alanlarımızda.

Venüs retro hareketini tamamlarken aslında yay burcunda geri hareketini sürdüren Satürn’le karesi devam ediyor olacak. Bu durumda ilişkiler, parasal konular, diplomatik ilişkiler de dahil venüs’ün öncelikli temalarında ve haritamızda karşılık gelen alanlarda yaşanan sorunlar; çok hızlı ilerleyemeyebilir. Ancak; geçirdiğimiz süreçte ilişkiler ve değer kavramlarıyla ilgili olarak sorun yaşadığımız konuları doğru çözebildik ve içimizde doğru irdeleyebildiysek; ilerleyen zamanda sağlam ve emin adımlarla ilerleme şansını yakalayacağız.

Dün netleşen Güneş – Uranüs kavuşumu da kimliğimiz ve baskın figürlerle ilgili kuvvetli süreçler geliştirdi. Otorite figürleri, yöneticiler, yaşananlara karşı gösterdiğimiz ani ve baskın tavırlar, özgürlük ve yeni adımlar atma konusunda bizi fazlaca hareketlendirdi. Ancak; bütünü görerek biraz daha temkinli olmanın şartların değişken koşullarda olabileceğinin ve zayıf pozisyonda bulunan gezegenlerin izdüşümünü yaşattığını belirtmeden geçmeyelim.

Ay; felsefi, neşeli, iyimser Yay’da ilerlemesini sürdürüyor. Seyahat, yüksek eğitim, inançlar ve uzak kültürlere yönelik araştırma yapabilirz bugün…

Öğleden sonra ve akşamüzerine doğru Neptün’le bir kare açısı oluşuyor. Bu süreçte biraz hayal kırıklığı, belirsizlik hissi yaşayabiliriz. Venüs’te henüz durağan pozisyonunda… Bu nedenle ilişkilerimizde gel – gitler, kafa karışıklığı görülebilir. Kendimizi dağılmış da hissedebiliriz. Geçişi etkiler olacağı için tavsiyemiz; havanın da güzel olmasından istifade ederek biraz dışarıda zaman geçirmeye, enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Çocukları izleyin imkan bulursanız; onların saf ve neşeli hallerinin size de yansıdığını fark edeceksiniz.

Bu etki; gecenin ilerleyen saatlerinde yerini daha olumlu bir sürece bırakıyor. Ay’ın Jüpiter’le gerçekleştirdiği sekstil açısı; iyimser ve hoşgörülü olmamıza olanak sağlıyor. Dua, meditasyon için uygun saatlerdeyiz. Bu açıyla ülkemiz için oldukça önem taşıyan bir güne giriş yapıyoruz. Dileklerimizin; zor zamanlardan geçen ülkemizin, bölgemizin ve bütünün hayrına gerçekleşsin.

Tüm değerli takipçilerimize mutlu, huzurlu bir hafta sonu dileklerimizle.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.