Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

imageSevgili astroloji takipçileri merhaba,

Cumartesi günün ilk saatlerinde Ay, ikizler burcunda seyrine devam ediyor. Bu saatlerde ayakta olanlar için iletişim hızlı bir şekilde devam ediyor olacak. Ardından, sabah saatlerinde Yengeç burcuna geçiş yapıyor.

Yengeç burcu, milli konular, ev, aile, aile büyükleri, gibi daha annelik duyguları, yuva ve koruma kavramlarını içine alır. Ülkemizin de yükselen burcu Yengeç’tir. Bu da bizim zor zamanlarda milli duygularımız etrafında birleşmemizin en önemli göstergesidir.

Ay’ın Yengeç burcunda hareketi süresince özellikle evimiz, ailemiz, güvenliğimiz, aile büyüklerimiz, anılarımız, geleneksel yanımız, milliyetçi duygularımız yoğunluk kazanır.
Yengeç seyrinde yaklaşık olarak 2 gün boyunca bu konularda etkileri, hayatımızın içinde yoğun olarak hissedebiliriz. Duygularımızla ilgili hassasiyetimiz artabilir, gel gitler yaşayabilir hatta biraz sulu gözlü davranabiliriz. Sezgilerimizde artış görülebilir.

imageGece ilerleyen saatlerde oluşacak Ay – Jüpiter ve sonra Ay – Merkür kareleri; sözlerimizde dikkatli olmamız gereken saatler içinde olduğumuzu gösteriyor. Dikkatli olamazsak, konuşmalarımız yanlış noktalara gidebilir ve büyüyerek tartışmaya dönüşebilir.

Sabah ve öğle saatlerinde Ay –Güneş altmışlık açısının etkisinde olacağız. Bu açı; otorite konumundaki kişilerden, güzel destekler alabileceğimizi gösteriyor, değerlendirmekte fayda var.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Neptün üçgeni; dua, meditasyon gibi manevi konularda güzel etkiler veriyor. Ancak hayallerimizle ilgili olarak daha gerçekçi olmakta fayda var. Bununla birlikte, sevdiklerimizle birlikte güzel eki alabileceğimiz mekânlarda bulunmak, hafta sonunu sinema, konser gibi sanat ağırlıklı organizasyonlarla değerlendirmek de çok keyifli olabilir.

Ardından, oldukça güzel bir transit bizi bekliyor: Jüpiter – Venüs transiti. Aslında her iki imagegezegen de çok rahat etmedikleri Başak burcunda kavuşumda (01:28) olacaklar. Titiz ve çalışkan Başak burcunda gerçekleşen bu kavuşum işlerimizde çaba sarf ederek başarıyı elde edeceğimizi de gösteriyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.