Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

baloonMerhaba sevgili astroloji takipçilerimiz,

11 Ağustos Perşembe günü gezegenlerin seyri ve hayatımıza yansımalarını birlikte değerlendirelim, ne dersiniz?
Bugünün büyük bir bölümünde Ay, dün olduğu gibi Akrep burcunda devam edecek. Kontrolü sağlayarak, zorlu işlerimizin altından kalkmamız mümkün. Sabah 08:23 itibariyle gerçekleşecek olan Jüpiter altmışlık açısı, güne başlarken keyifli, yardımsever hissetmemize neden olacak olumlu enerjiler barındırıyor. Sorunlu durumlara karşı, bu enerjiyle daha ılımlı ve pozitif bakma şansımız olacağını söyleyebiliriz.

Dünden bu yana etkisini hissettiğimiz Merkür – Pluto açısının etkisi devam ediyor. Titizlikle inceleyebileceğimiz, derin içeriğe sahip konularda yoğunlaşmak, fikir yürütmek, sıra dışı bilgilere ulaşmak mümkün gözüküyor. Yine sabah saatlerinde gerçekleşecek Ay – Chiron üçgen açısı, özellikle vücut sağlığımız konusunda destek veriyor.

Bu açıların ardından Ay, Yay burcuna geçiş yapacağı 20:23’e kadar boşluğa giriyor. Bu nedenle kalıcı adımlar atmak ya da sonuç alacağımız işlerle ilgilenmek, Ay’ın boşlukta olduğu bu saatler süresince çok da sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle bu saatleri daha önce başladığımız işlerimizle değerlendirmekte fayda görüyoruz. Ay’ın 20:23’te yay burcuna geçişine kadar, sabah saatlerinden itibaren süregelen Jüpiter olumlu etkilerini üzerimizde hissetmeye devam edeceğiz. Bu saatten itibarense yay burcunun doğal temaları olan, hukuk, medya, yurt dışı konularında işlerimizi daha rahat yürütmek ve değerlendirmek imkanı bulabiliriz.

Gökyüzünün ışığında güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.