Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

Merhaba Değerli Takipçilerimiz,

Yılın ve Ocak ayının ilk haftasına başlıyoruz. Yılbaşı gecesi yaşananlar; biten zor bir yılın ardından yeni yıla üzüntüyle başlanmasına neden oldu. Ancak; bizler bütün bunların altından kalkacak güce sahibiz. Ne kadar zorlansak da tüm bu kötülükleri; elbirliğiyle, birlik beraberlik bilincini yitirmeden geride bırakacağız. Lütfen moralimizi, yaşama sevinci ve motivasyonumuzu yüksek tutmaya çalışalım. Bunun için özellikle kendimizi iyi hissettiğimiz, bizi geliştiren etkinlik ve çalışmaları günlük rutinlerimiz olarak devam ettirelim.

Haftanın geneline baktığımızda Venüs; Salı günü Balık burcuna geçiş yapıyor. Yüceldiği bu burçta Venüs; ilişkilerde karşılıksız sevgi, fedakarlık, adanmışlık anlamında temalarla dikkat çekecektir.

Bu geçişin ardından gerçekleşecek olan Merkür – Venüs altmışlık açısı ikili ve sosyal ilişkilerde destekleneceğimiz, yazılı ve sözlü iletişimde olumlu ilerleyeceğimiz bir süreci işaret ediyor.

Oğlak burcunda retro hareketini sürdüren Merkür; Çarşamba günü Yay burcuna geçiş yapıyor. Bir süre de burada geri hareketini sürdürerek haftaya önce durağan ardından ileri hareketine başlayacak. Yay burcu temaları olan eğitim, uluslararası ilişkiler, hukuk, dış ticaret, seyahat gibi konularda eksiklikler ve üzerinden geçilmesi gereken işlemler önümüze gelebilir.

Hafta sonunda Güneş – Plüton karesi belirginleşiyor. Bu kavuşum; bir süredir etkili olan Plüton – Uranüs – Jüpiter T-karesini tetikliyor. Ülkemiz açısından bu kavuşum sıkıntı yaşadığımız konularda ciddi dönüşüm ve mücadele getirecektir. Hayatımızda özellikle kariyer ve otorite figürleriyle ilgili önemli bir sürece işaret edecektir.

Günün ilk yarısında Ay; Kova burcunda hareketine devam ediyor.

Ay – Venüs kavuşumu; sabahın erken saatlerinde ikili ilişkilerde nefes aldıracak bir görünümde… Özel ve sosyal anlamda güzel bir destek altındayız. Mali konularda da sabah saatleri olumlu olarak değerlendirilebilir.

Ay; bu açının sonrasında; kısa bir süre Kova burcunda boşlukta hareketine devam ediyor. Hemen ardından öğle saatlerinde Balık burcuna geçiş yapıyor.

Balık burcu, fedakarlık, empati, yardımseverlik, hassa olmakla ilişkilendirilir. Dış dünyaya karşı korunmak isteyen ve çok kırılgan bir yapı sergiler. Gölge etkisinde depresif, içine kapanan, kaçan bir yapı sergileyebilir. Bağımlılık ve intihar vakaları görülebilir.

Öğleden sonra etkin hale gelecek Ay – Merkür altmışlığı; yazılı ve sözlü iletişimde olumlu destekler sağlıyor.

Ay; Güney Ay düğümüne doğru ilerliyor. Geçmişten gelen, kadersel konularla karşı karşıya kalabileceğimiz bir zaman diliminde olacağız. Güney Ay düğümüyle birlikte Mars – Neptün kavuşumu tetikleniyor. Ülkemiz güvenliği ve tedirgin olunan konular kapsamında bir süreç gelişebilir. Bireysel anlamda belirsizlik, önümüzü görememe ve tedirgin hissetme; adanma, feda olma ve geçmişten gelen durumlarla yüzleşme hali hissedilebilir. Farkındalıkla daha kolay üstesinden gelebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.