Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

20-aralik-1Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; gün boyunca Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor.

Günün erken saatlerinde etkili olan Ay – Plüton trinesi sezgisel anlamda çok güçlü bir etki yaratmakla birlikte; kişisel anlamda da işlerin altından kuvvetle kalkma ve etrafımıza karşı güçlü bir görünüm sergilemek adına destekleyici etkiler sağlıyor.

Sabahın ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Satürn karesi; işlerimizin bir bölümünde ve hareket alanımızda gecikme ve kısıtlamalar verebilir. Bu süreçte sabırlı davranarak bazı konuları mümkün olabilirse biraz oluruna bırakabiliriz.

Öğle üzeri Ay – Chiron karşıtlığı etkili oluyor. Bu karşıtlık da geçmişle ilgili bazı konular ve yaralarımızı yeniden zorlayabilir. İkili ve sosyal ilişkilerle finansal anlamda zorlayıcı olabilecek bu süreçte; daha temkinli ve sabırlı davranmaya özen gösterelim yine…

Akşam saatlerinde Ay – Güneş karesi etkin oluyor. Kadın – erkek, dişil – eril, duygu ve mantık arasında dengesizlik ve zorlanmalara açık etkiler altındayız. Ayrıca; otorite konumundaki kişiler ve yönetim anlamında da hayal kırıklığı ve stresli durumlar yaşanabilir. Süreci daha kolay atlatmak adına; mümkün olduğu ölçüde tartışma ortamına girmeden, toleranslı ve biraz zamana bırakan bir tavır sergileyelim. Günün genel açıları biraz sert ve iletişim gezegeni Merkür henüz Retro hareketine geçiş yaptı ve gölge etkisi de hala baskın. Sonradan pişman olmamak ve güç durumlara girmemek adına farkındalıklı davranmayı tavsiye ediyoruz.

Güneş; yarın Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve tam anlamıyla kış döngüsüne giriyoruz. Hava 20-aralik-2koşulları biraz değişken olmakla birlikte içinde bulunduğumuz hafta bazı bölgelerde kuru ve sert bir soğuk hakim. Yılın genelinde Neptün ve Jüpiter’in değişken konumu; Neptünyen ağırlıklı bir kış yaşamamıza neden olacak görüntüde. Zaman zaman sert soğuklar yanında; bahar gibi şaşırtan ve ağırlıklı olarak da sisli, puslu ve ağır hareket eden havanın hakim olduğu bir kış yaşayacağız. Bu nedenle; özellikle salgın hastalıklara, nezle ve gribe karşı lütfen önlemimizi alalım.

Bağışıklığımızı hastalanmadan önce yüksek tutmak son derece etkili olacaktır. Fırsat buldukça spor yapmaya, uyku düzenimize ve sağlıklı beslenmeye özen gösterelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.