Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

img_2825Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, gün boyunca Terazi burcunda hareketine devam ediyor. İkili ilişkiler, uyum, nezaket, diplomasinin ön planda olacağı bir gün geçireceğiz.

Öğle saatlerinde Ay – Jüpiter kavuşumu yeme-içme, alış-veriş, ticari ilişkiler, sosyal ve eğlenceli aktiviteler, uluslararası konuları ön plana çıkartacak. Yeme-içme ve harcamalarımızda abartılı olmamaya dikkat edelim. Hormonlarımızda yükselme meydana gelebilir. Coşkulu ve abartılı davranışlarda bulunabiliriz.

Ay – Jüpiter kavuşumunun hemen ardından Ay – Venüs altmışlık açısı devreye giriyor. Yine her türlü ikili ve sosyal ilişki açısından olumlu destekler altındayız. İş görüşmeleri ve girişimleri, ticari ilişkiler, sorunlu ilişkilerin çözümü için uygun zaman dilimlerindeyiz. Alış-veriş, eğlenceli aktiviteler, sanatsal ve estetik konulardaki faaliyetler için de değerlendirilmesi gereken bir gündeyiz.

Akşam saatlerinde Ay – Satürn altmışlık açısının etkisinde olacağız. Duygularımız ve mantığımız arasında denge kurabileceğimiz, sorumlu, daha disiplinli ve planlı davranacağımız saatlerde olacağız. Sağlam temelli işler ve disiplinli çalışma adına bu açıyı rahatlıkla kullanabilir, başladığımız işlerde sabırlı ve kararlı davranarak başarıya ulaşabiliriz. Konsantrasyon ve öğrenme kolaylığı da veren bu etki, aynı zamanda bizden büyüklerin tecrübelerinden yararlanma şansını da sağlayacaktır.

Gece saatlerine geldiğimizde – ki umarız günün bu olumlu açıları da iyi yansımıştır gününüze- stresli, zorlu açıların hakim olacağı bir gökyüzü bizi bekliyor olacak. Ay’ın sırasıyla zorlu açılarıyla ertesi güne giriş yapacağız. Önce Ay – Plüton karesi devrede olacak. Ardından Ay; Mars – Uranüs karesini tetikliyor. Bireysel anlamda geceyi huzursuz ve uykusuz geçirmemiz mümkün olabilir. İkili ilişkilerde sert, kırıcı, asabi davranmamaya; ani ve şiddete yönelik hareket etmemeye lütfen özen gösterelim.

Gökyüzündeki bu zorlu kare açı kalıbı; Cumhuriyetimizin 93. Yaşını kutlayacağımız bu güzel güne agresif ve sert etkilerin hakim olacağını gösteriyor. Toplumsal anlamda da bu zorlu kare açı; stresin fazlalaşacağı, provakatif eylemlerin çoğalabileceği zamanları işaret ediyor. Söz konusu açılar, birkaç gün daha etkili olacağı için Cumartesi gününden itibaren hafta içinde de tehlikeli, gerilimli her türlü ortam ve kişiye karşı dikkatli olmaya çalışalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…
1

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.