Günlük Astroloji Gelişmeleri

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Güne ve haftaya sorumluklarımız, yapılması gerekenlerle ciddi, resmi Oğlak temalarıyla başlıyoruz. Ay – Venüs karesi sabah saatlerinde ikili ilişkiler ve mali konular açısından gerginlik yaratabilir. Harcamalar konusunda ve ikili iletişimde dikkatli olmak gerekebilir. Ardından etkili olan Ay – Neptün sekstili durumu toparlayıp yumuşatma adına olumlu destek veriyor. Bu süreci iyimser, meditatif ve hoşgörülü bir yaklaşımla değerlendirmek günün kalan süreci için de uygun olacaktır.

Öğle saatleri itibariyle etkili olan Ay – Jüpiter karesi içinde bulunduğumuz süreçlerin daha büyük yaşanmasına, boyumuzu aşan durumlara açık etkiler altında olmamıza yol açabilir. Harcamalar, girişilen işler, yeme – içme konularında abartıdan uzak durmak yerinde olur. Haritalarımızda bu tarnsitlerin etkili olduğu alanlara da dikkat etmek gerekiyor. Bu süreçlerde kronik rahatsızlıklar nüksedebilir; yeni rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Hormonlarda dengesizlik yaşatabilir.

Akşam ve ilerleyen saatlerde etkili olan Ay – Pluto kavuşumu; değişim, dönüşüm adına kuvvetli etkiler veriyor. Derin, sorgulayan, sezgisel ve kalıcı bir süreç geçiriyoruz. Ancak; bu süreçte içimizde saklı tuttuğumuz ya da fark etmediğimiz olumsuz duygularımız da devreye girebilir; açığa çıkabilir.

Kıskançlık, gizli duygular, fazla irdeleme ve sahip olma dürtüsü, manipülasyona açık süreçler ve düşüncelerin zorla kabul ettirilmesi adına olumsuz ve gölge yanlar da etkili olabilir.

Günün önemli transitlerinde birisi de Merkür’ün Kuzey Ay Düğümüyle gerçekleştirdiği trinesi… İleriye dönük çalışmalar, gruplarla girilen projeler, etkinlik ve görüşmeler, toplantılar açısından da önümüzdeki dönemi etkileyebilecek güzel bir etki altındayız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.