Günlük Astroloji Yorumu 3 Kasım

fal-ad1

3-kasimMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Yay burcunda hareketine devam ediyor. Uzaklar, farklı kültürler, felsefe, inançlar, eğitim, yayıncılık seyahatle ilgili konuların ön planda olacağı bir gündeyiz yine… Bu alanlardaki çalışmalarımızda, daha rahat hareket edip, gelişme sağlayabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay – Venüs kavuşumu etkili oluyor. Özellikle ikili ilişkiler, aşk, sevgi konularında güzel etkiler alıyoruz. Sosyal ilişkilerin de aynı şekilde şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Sanat, estetik, organizasyonlar ile sorunlu ilişkilerin çözümü konusunda bu saatlerde daha etkili sonuçlar almamız mümkün görünüyor.

Sabah saatlerinde kesinleşen Merkür – Plüton altmışlığı; toplantılar, sunumlar, eğitimler,3-kasim-2 yazılı ve sözlü her konuda kendimizi daha kolay ifade edebileceğimiz bir süreçte olduğumuzu gösteriyor. İkna etme ve otorite konumlarından talepte bulunma konusunda desteklendiğimiz enerjiler altındayız.

Ay – Uranüs üçgen açısının etkili olduğu öğle saatleri ve sonrası; ani, beklenmeyen gelişmeler yaşayabiliriz. Plan dışı, rutini bozan olaylar yaşayabiliriz. Bu nedenle özellikle günün ikinci yarısında çok fazla plan yapmamaya; esnek davranmaya çalışmak daha yerinde olacaktır. Yaratıcı, sıra dışı ve oldukça orijinal fikirler üretebilir; problemlere farklı bakış açılarıyla çözüm üretebiliriz.

Bu açıların ardından Ay; öğle saatleri itibariyle yay burcuna geçiş yapıyor. Bu süreçten itibaren Oğlak burcuna geçiş yapacağı zamana kadar, elimizdeki işlere odaklanıp fazla dağılmamakta fayda var. Yeni işlere başlamak için Ay’ın boşluktan çıkarak Oğlak burcuna gireceği Cuma sabah saatlerine kadar beklemek yerinde olur.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.