18 Eylül Pazar Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

18-eylulSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Bayram tatili ve tutulmanın ardından, okullara, işlere dönüş yapacağımız yeni bir haftaya girmek üzereyiz.

Ay, haftanın ve bayram tatilinin son gününde Koç burcundaki hareketiyle devam ediyor. Dün olduğu gibi, enerji dolu, hareketli, hızlı bir gün geçireceğiz. Bu hareketli enerjiyi yoğun bir haftaya başlarken, işlerimizi toparlamak ve yapmamız gerekenler adına bizi destekleyecek yönde değerlendirebiliriz. Zamanımızı da verimli kullanmakta fayda var çünkü; hızlı akan bir enerji içinde işlerimizi halledeceğiz.

Sabahın erken saatlerinde görülecek olan Ay – Plüton karesi; duygusal anlamda bizi 18-eylul-2zorlayabileceği gibi, iradeli davranmamıza da neden olabilir. İlişkilerde, sabah saatlerinde ayakta olanlar için inatçı davranılmaması gereken bir zaman dilimi.

Öğle üzeri, Venüs – Uranüs karşıtlığı belirginleşiyor. Uranüs’ün ani değişikliklere açık doğası nedeniyle; duygusal anlamda, ikili ve sosyal ilişkilerde beklenmedik ve ani değişimler gerçekleşebilir. Şaşırıp heyecanlanabilir; duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz.

Sabah saatlerinde etkin olan Ay – Plüton karesini de göz önünde bulundurarak; ilişkilerimizde gergin bir süreçten geçeceğimizi belirtmek gerekir. Mümkün olduğu ölçüde karşı tarafla inatlaşmamak, ani tepkilerde bulunmamak akıllıca görünüyor. Baskı yaparak kontrolü elde tutmaya çalışmak, ani kopuşlar yaşatabilir beraberliklerimize.

Sosyal alanda da etkili olacak bu açılar, ilişkilerimizi oldukça gergin bir noktaya taşıyabilir. Israrcı olmamak ve biraz merkezde kalmaya çalışmakta fayda var. Bitirmemiz gereken işlere yoğunlaşmak ya da sevdiğimiz bir şeyle meşgul olmak bu süreci kolay atlatmak için doğru tercih olacaktır.

18-eylul-3Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay’ın Uranüs’le kavuşumu; ardından Venüs’le karşıtlığı az önce üzerinde durduğumuz ilişkilerle ilgili hassasiyeti uç noktalara çıkaracak durumda. Çok ani ve istenmeyen gelişmelerin yaşanmaması adına duygularımıza hakim olalım lütfen!!! Hızlı hareket eden bir gün, aniden değişen ve gelişen durumlar. Bizi etkilemesine fırsat vermeyelim.

Gece yarısına gelmeden; Ay ve Mars üçgeni etkinleşiyor. Güç ve cesaret isteyen konuları gündeme getirebileceğimiz ve aynı doğrultuda; öz güveni yüksek, kararlı hareket edeceğimiz bir zaman dilimindeyiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.