Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

2727Merhabalar Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Dün itibariyle Plüton Oğlak burcunda ileri hareketine dönüş yaptı. Plüton, geri hareketinde değişim – dönüşüm adına her türlü konuyu, yapıyı eline alarak ters düz etti. Tıpkı bir röntgen cihazı gibi, bu süreçte en ince ayrıntısına kadar tarayarak, tespitlerini gerçekleştirdi. Şimdi, geri hareketinde bekleyen, sıkıntı yaratan sürüncemede kalan tüm konularda ilerleme, eyleme geçme zamanı başlıyor. Merkür’ün de yaklaşık üç hafta devam eden retrosu tamamlandı. Gölge etkilerini de hesaplayarak, hafta başından itibaren anlaşma, sözleşme, yeni projeler, işbirlikleri konularında olumlu ve daha rahat hareket edeceğimiz bir döneme giriş yapıyoruz.

Ay, Salı gününe de Aslan burcundaki hareketiyle giriş yapıyor. Enerjik, keyifli, yaratıcı ve lider özelliklerimizle göz önünde olabiliriz.

Bugün; özellikle yaz boyunca Satürn ve Anteres’le yaptığı açılar nedeniyle bizleri devamlı27-eylul-2 tetikte tutan Mars, Yay burcundan Oğlak burcuna geçiş yapıyor. 8 Kasım tarihine kadar gerçekleşecek olan bu transiti, özellikle mesleki ve kariyer alanlarında olumlu değerlendirme şansına sahip olacağız. Başarıya ulaşmak için mücadele edeceğimiz bir dönem. Uzun sürecek, sağlam temelli çalışmalarımız için ideal bir süreçte olacağız. Kendi başımıza hareket etme, özgür davranma eğilimini fazlaca gösterebileceğimiz yoğun ve biraz agresif enerjilerin etkisinde olacağız. Eğer, bir otoriteyle çalışma içindeysek, emirlere uyma, uyum sağlama anlamında zorlanabileceğimiz durumlar da gelişebilir.

Bu dönemde Marsiyen enerjiyi harekete geçme, işleri başlatma ve uygulama anlamında olumlu kullanmak yerinde olur. Ancak aynı enerjiyi stresli, kavgacı, düşüncesizce atılarak zor durumda kalmaya yönelik kullanmak yıkıcı sonuçlara neden olabilir.

Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Uranüs üçgen açısı, ani duygusal gelişme ve olaylara açık etkiler barındırıyor. Bizi huzursuz eden, aceleci, dengesiz tavırlar gösterebiliriz.

27-eylul-3Bununla birlikte bu açı; sorunlara yaratıcı, sıra dışı çözümler geliştirmek adına da olumlu yönde değerlendirilebilir. Günün bu kısmında bizi şaşırtan, beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalmamız mümkün görünüyor.

Ay, bu açının ardından Aslan burcunda boşluğa giriyor. Bu süreçte, yeni işlere girişmemek, mevcut işlerimize yoğunlaşarak, gelişmelere adapte olmak daha doğru olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.