Güneş Balık Burcuna Geçerek Hepimizi Etkiliyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; gün boyunca Akrep’te ve boşlukta ilerliyor. Ay; boşlukta ve Akrep enerjileriyle hareket edeceği için belirsiz ve daha kaotik, gölge yanlarında tedirgin edici enerjiler hakim olabilir. Bu nedenle günün geneli; yeni işlere başlamak, girişimde bulunmak adına çok sağlıklı değil. Gün içinde daha rutin işleri yürütmek, toparlanması ya da tamamlanması gereken işlerle ilgilenmek, bazı konuları akışa bırakmak çok daha uygun görünüyor.

Kafamızın içinde bazı konularda sorular dolanabilir. Bir şeyleri takıntı haline getirebiliriz. Bazı konuları derinlemesine incelemek isteyebilir, ancak odaklanma sorunu yaşayabiliriz. Bu nedenle çok fazla detaylara kapılmadan strese girmeden sürecimizi yürütmeye çalışalım.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Yay burcuna geçiş yapıyor. Daha iyimser, neşeli olacağımız süreçlerdeyiz. Ancak geç saatlerde etkili olarak Ay – Güneş karesi duygusal anlamda biraz gerginlik verebilir. Dişil – eril enerjilerde gerginlikler oluşabilir. Ev içinde eşler ya da aile büyüklerinde; anne- baba arasında biraz stresli enerjiler oluşabilir.

Bugün öğleden sonra itibariyle Güneş; yaklaşık olarak bir ay kadar kalmak üzere Balık burcuna geçiş yapıyor. Balık burcu; Zodyak’taki son burçtur. Tamamlanmayı ifade eder. Bu noktaya gelinceye kadar; tüm burçları deneyimlemiş ve aslında bir nevi dolmuş, tamamlanmıştır. Artık dünyevi konular; bu burç için sıradan ve bir o kadar sınırlıdır. Bu nedenle bazen anlamakta zorlandığınız, tepkisiz, hala aleminde bir ruh halinde karşılar sizi…

Son derece güçlü bir bilinçaltı olabilir. Sıkıntılarla karşılaştığında bu engin hayal dünyası; onun sığınağı olur ve derinlere dalar. Günlük hayatın karmaşıklığı kimi zaman onu son derece kaygılandırır ve kaçmasına neden olur.

Sanat; Balık’ın beslendiği, sınırsız haya gücünü gerçek dünyaya yansıtabildiği ve mutlu olduğu alandır. Bu dünyada kendini daha rahat ifade ederken; burcunun özelliklerini de olumlu yansıtma şansını yakalar. Balık; sınırların farkında olamayabilir. Alışkanlıklarında sınırları algılamakta zorluk çekebilir. Gölge etkilerde bazı alkol, uyuşturucu madde bağımlıkları görülebilir. Denge ve iradeyi kontrol etmesi kimi zaman güç olduğundan; bu alanda sıkıntılar yaşayabilir. Adanma, kendini feda etme, vazgeçme merhamet ve empati yeteneği doğal özellikleridir. Bencillikten uzak, merhametle yoğrulmuştur.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.