Gün Boyu Neptün Etkisi: Rahat ve Sakin

fal-ad1

Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Binnazabla ailesi adına keyifli, huzurlu, güzel bir hafta sonu geçirmenizi dileriz.

Ay; Balık burcunda hareketini sürdürüyor. Sabahın erken saatlerinde Neptün’le gerçekleşen kavuşum; iyimser hissettirdi ve ruhsal anlamda da şifalandırdı. Bir kısmımız rüyalarını sabah saatlerinde yoğun olarak yaşadı ve bir bölümümüz uyanmakta güçlük çekti.

Bu kavuşum günün genelinde; manevi duygularımızı güçlendirerek, yardımlaşma, hoşgörülü olma ve fedakarlık yapma süreçlerini de tetikliyor. Bununla birlikte dağılma, hayal kırıklığı, depresif ya da feda olmuş hissi ve aşırı duygusallık da verebilir enerjiler…

Günün genel anlamda rahat ve sakin bir ruh haliyle geçmesine olanak veriyor Neptün etkisi…

Öğleden sonra ve akşam saatlerine kadar olan süreçte Ay – Plüton sekstili devrede. Duygusal anlamda güçlü ve kararlı bir süreci işaret ediyor. Özellikle güçlü hareket etmemiz, derinleşip analiz etmememiz ve irademizin devreye girmesi gereken durumlar için bu süreci kullanmak yerinde olur.

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Mars kare açısı gerginlik ve agresyon taşıyor. Kazalara, zorlayıcı, yaralayıcı etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var. Özellikle bu etki akşam saatlerinde trafik açısından da daha özenli olunması gerektiğinin altını çiziyor. Bizi rahatsız eden ortamlardan, öfkeli, kavgaya açık kişilerden de uzak durmakta fayda var.

Daha temkinli ve sabırlı davranmak işlerimizi kolaylaştıracaktır. Enerjimizi çok hafif spor, nefes çalışmaları, müzik dinlemek, sevdiğimiz bir çalışmayla ilgilenmek, evimizde bir parça enerjimizi akıtacağımız fiziksel işlere yönlendirmek ancak vücudumuzu çok zorlamamak da iyi bir tercih olabilir.

Günü bitirmemize kısa bir süre kala Güneş; İkizler burcuna geçiş yapıyor. Merkür’ün yönetiminde

Tüm İkizler burcu takipçilerimizin Doğum Günleri şimdiden Kutlu Olsun!!!

Zodyak’ın Merkür yönetimindeki değişken, sabırsız, zeki, hareketli, meraklı burcudur İkizler. Araştıran, soran, yeni fikirler, çevrelere açık bir yapısı vardır. Bilgiler arasında kolaylıkla geçiş yapar. Bununla birlikte gölge yönlerinde biraz yüzeyseldir ve mantığı duygularının önüne geçer. Konuşmayı, incelemeyi, yenilikleri çok sever İkizler burçları.

Mevsim olarak da İkizler burcunun girişi ilkbaharı bitirmeye yaklaştığımız ve yaza giriş yapmak üzere olduğumuz ara döneme denk gelir.

Önümüzdeki süreçte 25 Mayıs’ta gerçekleşecek olan yeni ay sonrası; bireysel anlamda daha hareketli, olumlu sayılabilecek bir süreç gelişiyor. Eğitim yılının da sonuna yaklaşırken sınavlar ve son derslerin de yoğunluğu İkizler’in eğitim, öğrenme, araştırma, entelektüel süreci destekleyen yapısına uygun düşüyor.

Boğa burcu döneminde planlanan konuların başlatılması, hız kazanması adına bu süreç etkili olacaktır.

Merkür yönetimindeki ikizler zihinsel aktivitelerin, hareketin, canlı ve hareketli ortamların artış göstereceği bir döneme de geçiş yapılacağının altını çiziyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.