Gül Bahçesi ve Dikenleri

fal-ad1

Evrenin içinde evrilen biz insanoğlu yalnızca kendi zamanımızın ve mekan algımızın olduğu kadar evrende varız. Öznelliğimiz bizi, yaradılışımızı var oluşumuzu ve kendimize özgü algılarımız ile varoluşumuzun gözlemcisi haline getirmektedir. Bu algı ile dünyanın merkezi kendimizmişiz gibi bir yanılsamaya götürebilir bizi. En iyi ben bilirim duruşu sergilememize neden olabilir. Kendi gözümüzden görüp kendi aklımızın kapasitesi kadar algıladığımız için gerçeklikte bizim algılarımızı sınırlarına hapsolmuş şekildedir. Hayatımızın içinde sanat, doğa aşk ve hatıralarla yakaladığımız anların zihnimizin içinde gelişip yaşamımızın bütününe yayılmasıyla ilgili çabalarımız kendi yeterliliğimiz kadardır. Bu gelişmelerin daha güçlü süreçler zamansal kavramlar ve olgular hakkında bilgi vermesi için ise objektif bir bakış açısına ihtiyacımız vardır. Böyle bir durumda astroloji de bunlardan bir tanesidir. Kendimizi anlamamızın yaşam farkındalığımızın hayata gelme amaçlarımızın neden ve nasıllarını kavrayıp evrene sunacağımızın yanıtlarını veren bir sistemdir. Bazen gül bahçesinin içinde iken kendimizi dikenlerin içerisinde hissederiz. Yaşamın doğal akışına da bize böyle hissettiren nedenlerin ne olduğunu bulmamıza nelerden böyle bir aksiyon aldığınıza dair yanıtları veren Bir alandır. Astroloji ile ilerleyen kişilerin zamanında hayranlıkla yollarını aydınlatan bu güçlü ışığın farkındalığı ile mutlu oldukları ve güven içerisinde yaşamlarını neredeyse bütün manevraları bilerek ilerlediklerini gözlemliyoruz.

Neden Astroloji?

Örneğin; Jüpiter’den inançlarımızı iyimserliğimizi yaşam amacımıza uygun çabalarımızın nasıl oluşacağını yanıtlarını bulabiliyoruz. Satürn’ün haritamızdaki konumuna göre ise sorumluluklarımızı bizi nasıl sınırlandıracağını ya da nasıl geliştireceğine öne çıkarmamız gereken değerlerimizin ne olduğunu söyleyecektir. Kişinin haritasındaki ufkunda bulunan borç olan yükselen burç bunları filtreleyerek bize ifade edecektir. İhtiyacımız olan tüm argumanları detay detay önümüze dökecektir. Örneğin; Neptün ve Plüton’un haritadaki gelen yere göre derin konularda sınava tutacağını söyleyebilir. Haritanızdaki neyin nerede olduğunu bilmek ve bunları sizin için ne ifade ettiğini anlayabilmek için uzman yorumcular eşliğinde binnaz.com da sizlere eşlik etmek üzere 7/24 online olarak bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.