Güç Sende Artık

fal-ad1

Yaşamın bizlere verdikleri yanı sıra bizden aldıkları bir hallice… Hayat, iniş ve çıkışlı, isteklerimize kavuşamayabiliriz; bu hayat gerçeğinin ta kendisi.

Elinizde sihirli bir değnek olsaydı ilk dokunuşlarınız kaybettiklerinizi geri kazanmaya mı olurdu? Belki de sadece hedeflerimizin uzağındaysak onları elde etmek biraz hız kazanmak isteyebilirdik. Sırf bunun için bile sihirli değneğimiz olsa mutlak çok güzel olabilirdi. Her insan en az bir kere dilemiştir sihirli değneği eline!

Tılsım gücümüz olmadığında yıkılma olmaz gerçeklerle baş başayızdır biliriz. Şöyle bir düşününce sihirli değneğin olmaması hayırlıdır kim bilir! Cesur ve yeni bir dünya kurmak isteyenlerin dışındakilerin eline geçmiş olsa, vay o zaman halimize. Ya da kıtlık çıkartmak isteyenlerin elinde olsaydı düşünmesi bile iç ürpertici. İyi dileklerin olduğu ve yüreği dünyayı güzellleştirmek isteyenlerin eline geçmesini ise her şeyden çok isterdim. Neyse ki en azından sihirli değnek etkisi sağlayan kahve fallarımız var. Fallarımızın bizim ışığımızı yansıttığı kadar falında ışığı altındaki bilgilerden yararlanarak elimizde asamız varmışçasına yönetebiliriz hayatımızı. Yönettiklerimizi bazen dış faktörler yıkacak, belki de tam tersine dış faktörler destek verecek, bunu anlamak için danışırız kahveye. Eğrisiyle oturup doğrusuyla konuşup açıklık kazanırız düşüncelerimizde. Bilgiler o doğrultuda gelir zaten, yüreğimizi açtığımız kadar öğreniriz gerçekleri. Fala inanma falsız kalma sözünü çatlatırcasına çıkar kerametler ve bağlanırız gizli yol arkadaşımıza. Anlık beklediğimiz haberleri bazen tribal şekiller bazen de minik bir serçe verir. Engel yaşayacağımız her sinyali keskin çizgiler ya da sur’lar ile çıkarır karşımıza. Aşılması için çözümü kıvrılarak gelişen yolların etrafındaki detaylar verirken hilaller kaç vakte kadar olacağını müjdeler falımızda.

Kavuşmayı sarılmış dağlar gösterirken, küslüğü saklambaç oynar haldeki kalpler gösterir fincanda. Para gelecekse noktalar çıkar keramet şekilleriyle. Döker içini fincanımız saklısı olmaz, elinde tuttuğun fincan değil sihirli değnek dercesine geleceğini söyler. Ay söyler, gün söyler, olacakları söyler sana.

Neler çıkmış falında, merak ediyor musun? Gel binnaz.com’da derinlemesine buluşalım.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.