Güç ve İrade Gerektiren İşlerde Başarı Günü

fal-ad1

imageMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Güne Ay’ın Akrep burcunda hareketiyle başlıyoruz. Güç ve irade gerektiren işlerde başarı sağlayabilir, derin ve gizemli konularda çalışabiliriz. Ay, kısa bir süre Akrep’te devam edip boşluğa geçiyor.

Öğle saatlerinde Ay; Yay burcuna geçiş yapıyor. Ortalama iki buçuk gün Yay burcunda hareketini sürdürecek.

Akrep’in derin, tutkulu, irdeleyen enerjisini, Yay’la dağıtarak, daha iyimser olacağız. Hukuk, medya, seyahat, felsefe, din, uluslararası konular gündemimizde olabilir. Bu alanlara ilgimiz yoğunlaşabilir, empati kurma ve yardımseverlik duygularımız yoğunluk kazanabilir.

Sabaha karşı geçekleşecek olan Ay – Merkür olumlu açısı; iletişim ve bilgi alış-verişinde yoğunluk yaratabilir. Zihnimizin daha aktif ve açık çalıştığını fark edebiliriz. Günün belli bir kısmında bu açının etkilerini değerlendirebiliriz. Ay; bu açının ardından boşlukta imagehareketine geçecek.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay – Jüpiter arasındaki sekstil açı netleşiyor. İkili ilişkiler için olumlu ve rahatlatıcı enerjiler veren bu açı dilek, meditasyon çalışmaları için de uygun. İlişkilerimizi daha yapıcı ve beraberlik duygularıyla destekleyen bu açı; iyimser ve keyifli bir ruh halinde kalmamıza yardımcı olacak. Felsefe, din, farklı kültürlere ilgi duyabileceğimiz ve bu konularda bilgi edinebileceğimiz uygun bir süreçteyiz

imageGecenin ilerleyen saatlerinde Venüs’ün Plüton’la gerçekleştireceği ılımlı açısı; ertesi güne de yansıyacak. Akrep burcundaki Venüs, Akrep’in yöneticisi Plüton’la; ilişkilerde dönüştüren, derin ve sağlam temeller oluşturan etkiler verecek. Bununla birlikte ertesi gün zorlayıcı da olabilecek Mars – Jüpiter karesi, uygun değerlendirilirse başarı da getirebilecek seviyede. Kararlarımızda ve hareketlerimizde çok acele etmeden, sağlam adımlarla yol almak doğru olacaktır. Mars enerjisi, Jüpiter’in büyüten etkisiyle gücümüzün üzerinde bir noktada hareket etmemize, kendimizi zorlamamıza etken olabilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.