Gözü Kara ve Aceleci Olmayın

fal-ad1

Merhaba Değerli Takipçilerimiz, 

Kar, tipi, soğuk, fırtına, yağmur yine kar derken hava sıcaklığını biraz yükselttik görünüyor. Sıcaklıklarda ani iniş – çıkışlar ve özellikle büyük şehirlerde bu hava koşullarında dışarıda zorlu koşturmalarımız bünyemizi yoruyor. Bugünlerde en çok dikkat etmemiz gereken; sağlımız. Lütfen unutmayız değerli takipçilerimiz, biz iyi olursak etrafımıza da faydalı oluruz. Kendinize değer verin, vücudunuzu ruhunuzu sevin lütfen… Ay; güne İkizler burcunda giriş yapıyor ancak; çok kısa süre içinde boşluğa geçiyor. Boşlukta da kısa bir süre ilerleyen Ay; ardından Yengeç burcuna giriş yapıyor.

12 Ocak Perşembe günü; Yengeç burcunda önemli bir Dolunay yaşayacağız. Etkileri hem bireysel alanda hem de ülkemiz açısından önemli olacak bir Dolunay. Dolunay yorumlarımızı, siz değerli takipçilerimizle yarınki yazımızda paylaşmayı umuyoruz.

Ay; Yengeç’teyken köklerimiz, geleneksel değerlerimiz, aile, vatan, yuva, milliyetçilik duygularımız ön plana çıkar. Bu günlerde; daha hassas, sevdiklerimize ve ailemize karşı daha korumacı oluruz. Biraz daha içe döner, alıngan davranışlar da gösterebiliriz. Sezgilerimiz de yükselir.

Toplumsal alanda da özellikle ülkemiz haritasında yükselen Yengeç olduğu için; Ay Yengeç’teyken güvenliğimiz ve milli değerlerimiz konusunda hassaslaşırız. Birlik ve beraberlik duygularımız ağır basar.

Ay; öğleden sonra itibariyle; Venüs’le ve hemen ardından Neptün’le trine gerçekleştiriyor. Özellikle sevgi, ikili ilişkiler ve aşk konularında gerçekten keyifli bir gündeyiz.

Sevdiklerimizle vakit geçirebilir, paylaşımda bulunabiliriz. Sorunlu bir ilişkimiz varsa; bugün konuşmak ve sorunu tatlıya bağlamak adına bu fırsatı kaçırmayalım. Neptün – Venüs etkisi; sanat ve ilham açısından da; güzel destekler veriyor. Sanatçılar için ilham veren ve üretim yapılabilecek zaman dilimleri…

Bugün; ayrıca yardımlaşmak ve ihtiyacı olanlara destek olabilmek adına da güzel bir gün. Meditasyon, ibadet, dua anlamında da enerjiler oldukça kuvvetli akıyor. İsteklerinize odaklanarak; yüreğinizden gelenleri tutmayın içinizde; ilahi kanalla paylaşın.

Günün genelinde Mars – Plüton altmışlık açısı da etkili oluyor. Cesaret gerektiren, güç işlerin altından kalkmak ve disiplinli işlerde yol almak adına bize destek verecek. Bununla birlikte hafif sportif aktiviteler için de uygun bir süreç. Yalnız; gözü kara ve ani hareketlerden sakınmakta fayda var.

Günü; mümkün olduğu ölçüde keyifli, sevdiklerimizle ya da bizi mutlu edecek çalışmalarla değerlendirip, kendimizi mutlu edelim. Yoruluyoruz, gerildik. Nefes alalım biraz Dolunay öncesi….

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.