Görüşmeler ve Başvurular İçin Doğru Zaman

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Kova burcunda hareketini sürdürüyor. Kolektif alanlar, gönüllü çalışmalar, sivil toplum ve yardım kuruluşları, zihinsel konular ön planda görünüyor. Öğleden sonra etkisini hissettiren Ay – Jüpiter trinesi; uluslararası konular, seyahat, turizm, ticaret, yayıncılık alanlarında kolay ilerleme sağlıyor. Finans konularında da olumlu etkiler alıyoruz. Meditasyon, manevi konular, yardımlaşma; etkili konumdaki kişilerden destek almak adına uygun zaman dilimlerindeyiz.

Akşam saatlerinden itibaren devreye giren Ay – Satürn sekstil açısı; tecrübeli kişiler, aile büyükleriyle ilişkiler anlamında destekliyor bizi… bazı konularda görüşlerine başvurabilir; yardımlarını alabiliriz. Evde ya da üzerinde çalıştığımız işler kapsamında da toparlama ve sağlam adımlarla hareket edebilme şansını yakalıyoruz. 

Günün gökyüzü hareketinde genel anlamda rahat ilerleme sağladığımız; uygun enerjiler ve gezegen hareketliliği mevcut. Dolunay’ın zorlayan, baskı altında bırakan etkileri özellikle fiziksel ve psikolojik anlamda biraz daha rahatlıyor. Ancak; Plüton kavuşumlu ve kuvvetli bir Dolunay yaşandı. Önümüzdeki dönemde; bu etkinin bilinçaltımızdan kolektif alana yayılan süreçlerini ve izdüşümlerini de görmeye başlayacağız. 

Cuma günü kesinleşek olan Merkür – Jüpiter sekstil açısı; yazışmalar, ilan etme, halkal ilişkilere yönelik çalışmalar; her türlü iletişim, görüşme, hukuki ve finansal konularda oldukça destekleyici pozisyonda. Bu süreci göz önüne alarak özellikle sözü edilen konulardaki önemli çalışmalar ve işlerimiz için Perşembe gününe hazırlığımızı yapabiliriz. Çarşamba gününü daha esnek, yenilikçi, rutin dışında gerçekleşebilecek çalışmalar için değerlendirmek uygun olacaktır. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.