Gökyüzünden Ruhumuza Sarsıcı Etkiler

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Perşembe gününe Ay; Koç burcunda hareketiyle giriş yapıyor. Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen Ay – Satürn üçgen açısı; dengeli ve disiplinli biraz da resmi bir duygusal yapıda olmamıza olanak veriyor. Tecrübeli ve bizden büyük kişilerden, aile büyüklerimizden de destek alabileceğimiz; odaklanarak işlerimizi erken saatte de olsa toparlayabileceğimiz bir sürece işaret ediyor. 

Ay; bu açının ardından önce boşluğa ardından öğle saatlerine gelmeden Boğa burcuna geçiş yapıyor. Ay; Boğa’dayken somut temalar, dört duyumuzla algıladığımız konular ön plana çıkar. Güvenlik ihtiyacımız, yeme – içme, estetik konular daha ağırlıklı yer kaplar günlük sürecimizde…Maddi konularla da daha çok ilgileniriz; parasal, ekonomik değerler gündemimizde ağırlıklı yer alır. Gün içinde somut işler ve yeni başlanılacak çalışmalar açısından; öğleden sonrasını beklemek daha sağlıklı olabilir. Akşam saatlerinde etkinleşen Ay – Merkür sekstili; yazılı, sözlü her türlü iletişim; sunum, görüşme, reklam ve halkala ilişkiler süreçleri açısından oldukça uygun destekler veriyor. Gün içinde Güneş Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Ardından Güneş Ay Düğümü’yle kavuşumunu gerçekleştirecek olan Merkür’de Neptün’le kavuşuma doğru yol alıyor. Bu süreçte; sanatla ve yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek çok güzel sonuçlar verecektir. İlham veren ve meditatif konulara ağırlık vererek; içimizde biriken enerjiyi açığa çıkartabiliriz.

Yaratıcı çalışmalar açısından son derece olumlu bir süreç geçiriyoruz. Ancak; Neptün’ün de aktif olduğu bu süreçte; gölge etkiler zorlayabilir. Alkol, ilaç gibi bağımlılık yaratan maddeler konusunda dikkatli olmak; aldatma, dolandırıcılık, unutkanlık, yanılma gibi süreçlere karşı da uyanık kalmak gerekiyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.