Gökyüzü Zorlayıcı Enerjilerle Çevrili

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Yengeç’te düşüşte ilerleyişini sürdüren Mars ve ardından Güneş; Aslan burcuna geçiş yaptı. Hemen arkasından Güneş ve Mars; Ay’la kavuştu ve Aslan’ın ilk derecesinde bir Yeni Ay meydana geldi. Sabit bir burç olan Aslan’da gerçekleşen bu enerjiler biraz zorlayıcı olabilir.

Öncelikle enerjinin bireysel alanlarımızda mutlaka doğru yönlendirilmesi gerekiyor. Bununla birlikte; liderliği, özgüven ve cesareti, yöneticileri de temsil eden Aslan burcu, özellikle kariyer alanlarında ve hayatımızın bu yönünde dikkat çekici gelişmelere de yol açacaktır.

Sağlam altyapısı olan ve cesaretle yol almamız gereken hedef ve projelerimiz için bu dönemi olumlu kullanmamız da mümkün görünüyor. Önümüzde çok dikkat çekici tutulma döngüleri var. Sabit aslan – Kova akslarında gerçekleşecek olan bu döngüler; çok dikkat çekici olaylara da yol açabilir.

Bir süredir depremlerle verdiğimiz sınavlar konusunda Temmuz ve Ağustos ayları boyunca dikkatli olmakta fayda var!

Yeni Ay’ın açıları;

Liderler, yöneticiler,

Sanatçı ve sporcular,

Eğlence yerleri, bu alanlardaki aktiviteler, çeşitli yasal düzenlemeler,

Ekonomide zorlu zamanlar! Önümüzdeki süreçte bu anlamda oldukça zorlu bir dönem içinde olabiliriz.

Çocuklarla ilgili de dikkatli olmakta fayda var. Yaz ayları olması nedeniyle ani hareketleri ve enerjileri kırık, çıkıklara, rahatsızlıklara neden olabilir. Kazalara, patlamalara, yangınlara karşı da çok dikkatli olalım lütfen!

Piknik alanları, ormanlık alanlarda ateş yakmamaya çalışalım. Bu konuda çok hassa olmaya özen gösterelim. Gördüğümüz başıboş ateşlere karşı da önlemimizi alalım.

Kalbimizle ilgili konularda özellikle dikkat çekmek istiyorum. Zorlanabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kronik kalp – damar rahatsızlıkları olanlar kontrollerini ihmal etmesinler. Aslan burcu; astrolojide 5. Evi temsil eder. Sosyalleştiğimiz ve toplum önüne çıktığımız alandır. Yöneticisi Güneş’tir.

Tıpkı Güneş gibi; cesaretin, özgüvenin, enerjinin, sıcakkanlılığın sembolüdür; Aslan’lar. Ancak gölge yönlerinde aşırı özgüven, kibir, yüksek ego ve sabitlik ön plana çıkabilir. Sahne, spor dünyası, magazin, liderlik gerektiren alanlar, yöneticiler Aslan burcuyla ilgilidir. Özellikle Jüpiter kavuşumunda; yaratıcılık ortaya çıkar.

Güneş’in Aslan burcuna geçiş yaptığı yaklaşık bir aylık süreçte liderlik özellikleri ön plana çıkacak. Kariyer planları, hedefler, yaratıcı konularda güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır bu dönemde. Haritalarımızda bu evin bulunduğu gezegenler ve açıların da aldığı etkiler belirleyici olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.