Gökyüzü Bugün Neler Anlatıyor?

fal-ad1

28-eylulMerhabalar Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Çarşamba gününe Ay’ın boşluktaki hareketiyle başlıyoruz. Ancak çok kısa bir süre sonra Ay; Başak burcuna giriş yapıyor.

Çalışkan, titiz, hizmetin burcu Başak’ta yoğun bir gün bizi bekliyor. Sorumluluklarımız fazla olmakla birlikte, ortada kalan işler için de “hayır” demekte güçlük çekebiliriz. Biraz zor beğenen, eleştiren, detaycı yanımız ön plana çıkarak ,bizi yorabilir.

Günün ilk saatlerinde Ay – Mars üçgen açısı gerçekleşiyor. Özellikle güç kullanmamız
gereken işlerde başarı sağlayacağız. Mars enerjisi, liderlik özelliklerini artırırken, cesur ve 28-eylul-2atak hareket etmemize yardımcı oluyor.

Öğle üzeri gerçekleşecek olan Ay – Venüs uyumlu açısı; ilişkiler, sevgi ve aşk temalarında fırsatlar sunuyor. Bizi üzen ya da sorun yaşadığımız ilişkilerimizde, küslüklerimizde barışma ve düzelme şansı verebilir. Yine; aynı açıların etkisiyle özellikle öğle saatlerinde yeme-içme, sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte olma, keyifli organizasyonlar konusunda güzel etkiler barındırıyor.

Akşam saatlerinde; Ay – Neptün karşıtlığı gerçekleşiyor. Bu karşıt etki; aldatılma, üzülme,
yanlış kararlar alma konularında bizi zorlayabilir. Hayal kırıklığı ve üzüntü yaşayabiliriz. İnanma ve aldanma konusunda can sıkıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Bu süreçte önemli işlerimizi, mümkün olduğu ölçüde ertelemekte fayda var. Yaratıcı ve sanatçı yönümüzü de ortaya koyabilir, bu etkiyi değerlendirebiliriz. Yardım, manevi çalışmalar konusunda uygun sattlerdeyiz.

28-eylul-3Akşamın ilerleyen saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Satürn karesi; bizi biraz depresif duygulara sürükleyebilir. Hayal kurabilir, içimize kapanabiliriz. Beklentilerimiz, bizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Bu nedenle; bu saatleri daha gerçekçi, ayakları yere basan çalışmalarla geçirmek daha doğru olacaktır. Psikolojik anlamda da fazla zorlanmamak için sevdiğimiz işler ve hobilerimizle uğraşmak yerinde olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.