Gezegenlerin Pazar Günü Etkileri

fal-ad1

img_2214

Değerli Astroloji Takipçilerimiz İyi Haftasonları,

Ay, Pazar gününe Yengeç burcunda giriyor. Ailemiz, vatanımız, milli duygularımız yine ön planda. Günün ilk saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Chiron üçgen açısı; duygusal anlamda hassas olacağımız, yaralarımız, geçmiş tecrübe ve acılarımız konusunda bizi daha fazla derinleştirebilir. Bu anlamda şifalanmayı da beraberinde getirebilecek saatlerdeyiz.

Sabaha karşı Ay – Uranüs karesi gerçekleşiyor. Ani, beklenmedik gelişmeler ve davranışlarla karşılaşmamız mümkün. Kendimizi gergin, huzursuz ve duygusal hissedebiliriz. Bununla birlikte, sıra dışı ve yaratıcı fikirler geliştirebilir; olaylara ve sorunlara farklı çözümler de üretebiliriz.

Değişken ve huzursuz ruh halimiz nedeniyle uyumlu davranmak zorlaşabilir. Sabaha doğru Ay, Yengeç burcundan çıkarak boşlukta hareketine devam ediyor. Yeni işlere girişmek çok akıllıca görünmüyor. Bu nedenle, yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir, sevdiklerimizle vakit geçirebiliriz.

Ay, akşamüzeri Aslan img_2215burcuna giriş yapıyor. Kendimizi daha keyifli ve dinamik hissedeceğimiz, göz önünde bulunmak isteyeceğimiz saatlerdeyiz.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay – Venüs karesi netleşiyor. Cuma günü Akrep burcuna giriş yapan Venüs etkisiyle, ikili ilişkilerde beklentiler yükselebilir. Kıskançlık, anlaşmazlık ve bencillik yaşanabilir. Aynı zamanda; alış-veriş, lüks tüketim, yeme-içme konularında harcama isteğimiz artabilir. Düşünmeden hareket etmeyelim lütfen!

Ay’ın Venüs’le gerçekleştirdiği bu gergin açı; yerini önce Güneş ve ardından Jüpiter’le gerçekleştireceği kavuşumlara bırakıyor.

Jüpiter kavuşumuyla kendimizi iyimser hissedebiliriz. Yardım, empati isteğimiz artabilir. Şifa, meditasyon ve dua için çok güzel zaman dilimindeyiz. Güneş’le olan açı; aslında önemli görüşmeler ve toplantılar açısından da uygun görünüyor. Ancak; Pazar akşamı olması nedeniyle davet, organizasyon gibi sosyal ortamlarda bulunmak da uygun olabilir. İleriye yönelik çalışmalar, hedefler, planlamalar için güzel destekler alacağımız; olumlu düşünüp, işlerimizi geliştirebileceğimiz saatlerdeyiz.

img_2216Pazartesi günü netlik kazanacak Güneş – Jüpiter kavuşumu; kendini hissettirmeye başlıyor. Özellikle gece saatlerinden itibaren, bu etkiyi değerlendirmeye başlayabiliriz. Jüpiter’in Terazi burcunda bulunması nedeniyle; dernekler, vakıflar, kulüpler gibi her türlü sosyal ve yardım amaçlı organizasyonlarla ilgili işlerde başarı sağlanabilir. Bu alanlarda çalışmalar planlanabilir. İleriye yönelik proje ve planlarımızda; egomuzu tamamen bir kenara bırakarak tüm kalbimizle hareket edebilirsek çalışmalarımızda başarılı olabiliriz.

Jüpiter’in büyüten ve iyimserlik veren enerjisi; olumlu ya da olumsuz şekilde hareket edebilir. Bu nedenle bu önemli kavuşumu; mutlaka ama mutlaka egodan arınarak ve tüm samimiyetimizle değerlendirmekte fayda var. Bu süreçte şifa ve meditasyon çalışmaları, arınma ve affetme konularında da çok güzel destekler altında olacağız, lütfen değerlendirelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.