Gezegen Değişimleri ve Ruh Halimize Etkileri

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Yeni haftanın bereketli, sağlıklı ve huzurlu gelmesi dileklerimizle!!!

Hareketli ve gezegenlerin değişimlerinde bir haftaya geçiş yapıyoruz. Venüs nam-ı diğer Afrodit evine giriş yapıyor yarın. Koç burcunun anaretik derecelerinde. Yarın evine, boğa burcuna geçiş yapıyor. Bugün Koç’taki anaretik derecesi biraz zorlasa da Mars’la yarın ve Çarşamba günlük süreçte sekstil açısı gerçekleşiyor. Bu da ilişkilerde ve Venüsyen konularda destek alarak daha rahat ilerleme gösteriyor.

Jüpiter hafta sonunda Dolunay süreciyle birlikte Terazi’deki retrosunu tamamlıyor. Bu süreçte Retro olanlar, şanslı etkiler aldılar. Ancak birçoğumuz için haritamızda karşılık geldiği alanlar; bizi zorladı. Dönüp dolaşıp uğraştık. Destekler, şanslar çok çalışarak geldi…

Ay Terazi’de günün ilk yarısında yolculuğunu sürdürüyor. Ay – Satürn sekstil açısı; sabah saatlerinde sağlam ve kalıcı, toparlayıcı bir hafta başını başlattı. Eğitim ve öğrenme adına da güzel etkiler verdi. Ardından gelen Ay – Uranüs karşıtlığı, rutinimizi biraz bozarken; beklenmedik, ani gelişmeler ve plansız olaylara sebep oldu çoğumuzda… etkilerini devam ettiriyor.

Öğle saatlerinde Ay – Venüs karşıtlığı ilişkilerde biraz zorluk yaratabilir. Biraz susmak ya da, sözlerimize dikkat etmek yerinde olur. Ardından boşluğa giren Ay; öğleden sonra Akrep burcuna geçiş yapıyor. Tutkular, sezgiler, derinlik, dönüşüm gezegeni Akrep temaları öne çıkıyor.

Başlangıç ve girişimler adına; öğleden sonra ve akşam saatleri uygun olacaktır. Ay – Mars trinesi de bu süreci destekliyor. Cesaret, efor gerektiren konularda şanslı etkiler alıyoruz. İlerleme, harekete geçirme, zor işlerin altından kalkma adına gücü veriyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla.

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.