Gerginlik Yaratabilecek Süprizlere Hazır Olun

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Merkür; Balık burcundaki yolculuğunu tamamladı. 31 Mart’a kadar misafir olacağı Koç burcuna giriş yaptı. Balık’ta bir türlü toparlayamadığımız, önümüzü göremediğimiz, dağıldığımız konularda netlik sağlayabiliriz. Seri düşünüp, karar alıp; daha süratli uygulamaya geçeceğimiz bir döneme giriyoruz. Kafamızdaki projeler için de harekete geçmek isterken biraz “ego” yaparak “benim fikrim”, “benim dediğim” sürecini de yaşamamız mümkün görünüyor. Ancak; fikirlerin, projelerin uygulamaya geçme aşamasında retro gezegenlere de dikkat etmekte fayda var. 

Günün açılarına göz atacak olursak;

Ay; Terazi’de hareketini sürdürüyor. Zorlandığımız açılar da olsa; uyum ve nezaketi elden bırakmadığımız sürece işleri yoluna koyarız. Agresif tavır ve sivri dille aniden ve baskıcı hareketler zararlı olacaktır.

Sabah saatlerinde devrede olan Ay – Venüs karşıtlığı; ikili ilişkilerde gerginlik yaratmaya devam ediyor. Sevginin dili biraz sert. Bu süreçte beklentilerimizi fazla yüksek tutmadan ve lütfen tolere ederek dengede kalmaya çalışalım. Venüs retrosu da bazı ilişki ve konuları gündemimize getirebilir. Acele kararlar almadan; bu dönemi iyi bir analiz ve dengeli tavırlarla geçirmek en güzeli…

Öğle saatlerinde devreye giren Mars – Kuzey ay düğümü trinesi; kolektif ve grup çalışmaları, işbirlikleri adına olumlu enerjiyi ve motivasyonu sağlıyor. İleriye yönelik çalışmalarımız için güzel bir enerji yakalıyoruz.

Akşam saatlerinde Ay – Pluton kare açısı; duygu ve bilinçlerde baskı, gerginliklere neden olabilir. Karşımızdakine güç kullanmaya çalışabilir ya da bize baskı yapmaya çalışan kişi ve süreçlere maruz kalabiliriz.

İlerleyen saatlerde etkili olacak Ay – Jüpiter kavuşumu öncesinde gerçekleşen Pluton karesi ve yine Ay’ın Uranüs’le gerçekleştireceği Uranüs’le kare açısını büyütecek konumda… Olumlu anlamda etkileri de büyüterek rahatlama sağlanması mümkün. Ancak; kolektif alanda gerginliklere ve büyüyebilecek ani olaylara açık durumdayız. Bu nedenle farkında ve dikkatli olmakta fayda görünüyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.