Gergin ve Yorgun Günlerden Geçiyoruz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Bu yılın sert etkili ve en zorlu gününü geçiriyoruz. Güneş – Satürn karesinin zorlu testinden geçiyoruz. İş, yönetsel alanlar, otorite figürleriyle birlikte; aile içinde anne – baba, büyükler, ruhsal ve fiziksel süreçlerimiz de zorlanmaya devam ediyor.

Etkisini bugün şiddetli hissedeceğimiz bu gergin ve baskılayan açıyla; kendimizi engellenmiş, bunalmış, baskılanmış hissedebiliriz. Bir şeylerin içine hapsolmuş hissi taşısak da mutlaka bakış açımızı çevirip başka bir süreç geliştirmek, dönüşmek adına bu dönemi olumlu kullanmak durumundayız. Başak burcunun fazla detaylı, planlı, çok ince ve analizci yönü; sorgulayan, titiz, zor beğenen, didikleyen ve aynı konuları hesaba yatıran yönü de bunaltabilir. Elbette dikkatli ve titiz çalışacağız. Ancak çok fazla detay hem yıpranmamıza hem de bir türlü beğenmeyip bütünü görmezden gelmemize neden olabilir.

İş ve kariyer, yönetim alanlarının dışında duygusal ve baskın olunacak aile ve yuva kavramları da gündemde. Ay’ın Yengeç’teki ilerleyişi, sabah saatlerinde Merkür’le destekleniyor. İletişim konusunda biraz daha ılımlı ve bu alanlarda yapılan işleri yürütmek adına olumlu etkiler sundu.Eğitim, yazma, çizme, ticaret konularında rahat ilerleme kaydetti çoğumuz.

Öğle saatlerinde yine destekleyen bir açımız devreye girdi. Ay – Mars sekstili fiziksel olarak daha motive edici ve zorlandığımız bir süreç geçirmemize rağmen motive edici destekleri verdi.

Öğleden sonra etkisi hissedeceğimiz Ay – Neptün trinesi; günün sert etkilerini biraz da olsa yumuşatıp tolere edebilir. Bununla birlikte gerçekleri de görmezden gelmemek yerinde olur. Kaçış planları yapmayalım lütfen. Yardımlaşma, anlayış geliştirme, yatıştırıp fedakarlık gösterme adına daha dinginlik ve olumlu duygular hissedeceğiz. Üzerimizdeki baskıyı bu şekilde biraz hafifletmek yerinde olacaktır.

Sevdiklerimize iletişim halinde olduğumuz herkese desek olup anlayışlı davranmaya çalışalım. Gergin ve yorgun günlerden geçiyoruz. Mevsim de dönüşüyor, dengesizlik hissedebiliriz. Elbette kendimiz için de anlayış ve sabır beklentimiz olacaktır. Biz nasıl bakar ve davranırsak karşılığını öyle alacağımızı bilmek rahatlatıcı olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.