Gerçeklik ve Kahve Falı

fal-ad1

Daha önce duymamış olduğunuz belki de böyle bir özelliği olduğunu bilmediğimiz bir yetkiden bahsetmek istiyorum. Duru dokunu…

Sezgilerinizin kuvvetli olduğunu hissediyorsanız başka türlü algılanamıyorsun ama kesinlikle psişik olan belirtiler olduğunu düşündüğümüz hissetme yeteneğinin adıdır. Örneğin bir ortama girdiğinizde oradaki atmosferde bir tuhaflık olduğunu sezinleyebilirsiniz. Burnunuza her türlü koku geliyor ve her kokuyu ayırt edebilen güçlü bir tat alma duygusunun eşlik ettiği durum bunun ilk belirtisidir. Öte yandan, ruh halindesin sık sık değiştiğini bir anda önsezileri ne sayesinde plan değiştirdiğinizi hissedebilirsiniz buda ikinci etkidir. ‘’İçimde bir sıkıntı var şimdi yapmayacağım” diye düşündüğünüz noktalarda ortaya çıkabilecek tehlikeleri hissedebilen bir sezgi olduğunuzu düşünebilirsiniz. Aniden tüyleriniz diken diken olup ürperti geliyorsa, bazen Sezgileriniz kontrol edildiğiniz ya da sık sık takip edildiğinizi hissettiriyorsa bunlarda bu etkinin birer parçasıdır. Zaten bu özellikler sizde varsa Psikometriye yakın bir etkide olduğunuzu da söyleyebiliriz.

Bu özellik var olduğunda neler yaşanır; söylenilen yalanı hemen algılamaya neden olur. Vakit geçirdiğiniz birilerinin enerjisine göre iyi ve kötü anlamda duygularınız değişebilir. İnsanların iyi ya da kötü enerjilerinden yorulabilir başarısı çekebilirsiniz. İlk sezgileriniz ve tespitleriniz konusunda genelde yanılmazsınız. Bir insanın hangi atmosferi vereceğini ilk başından hissedersiniz.

Kalabalık ortamlar içerisinde bunu alabilir hatta kalabalığın içerisine sıkışmış hissi yaşayabilirsiniz. Empati gücünü artırıp fazlasıyla tesir altında kalabilirsiniz. Bu etkiler duru doku ne diye bahsettiğimiz özel bir yeteneği sayesinde olduğu için kendinizi özel hissedebilirsiniz. Diğer adı da empat olarak geçer. Arasındaki benzerlik şununla ilgili, empatlar İnsan vücut diline, ses tonuyla beden hareketlerini nasıl kullandığını hangi kelimeleri seçip hangi kelimeleri kullanmamak için dikkat ettiklerini kadar bunların arkasındaki yürütülen mantığı ve psikolojiyi kolaylıkla anlayabilen kişilerdir. Hayatlarını başka insanların aksine neyin nasıl ve ne yönde hissettirdiğine bakarak anlarlar. Ve başkalarının ne yaşadığını ne hissettiğini kendilerininmiş gibi algılayarak bu eğilimleri sayesinde hem ruhları beslenir mutlu olurlar hem de karşı tarafa yardımcı olurlar. İnsan sarrafı diye düşündüğümüz tabir ettiğimiz durumlar en patlar için geçerlidir. Başkasının sıkıntısını kolay hissedebilme o Hande Yener cinsini düşmesi gibi etkiler söz konusu olacaktır. Yine olumlu enerjileri hissedip içinizde bir anda bir sevinç bile kaplayabilecektir. Başkalarının fiziksel semptomları hakkında bilgi sahibi olabilir örneğin sen üşütmüşsün vücudunda şu var şöyle bir sonuç çıkabilir gibi isabetli yönlendirmeler yapabilir. Genelde patlar da sindirim sistemi ile ilgili sorunları ve bel problemleri yoğun olarak yaşanır. Güneş sinirağı Çakrası karnımızda olduğu için başkalarından gelen duygular karışık olduğunda enerjisi düştüğünde bu bölgesi zayıf düşer. Mide ülseri ya da sindirim sistemi rahatsızlıkları en çok karşılaşılan konulardır. Belde ki sorunların çoğunluğu topraklama bilgisinin yetersizliğinden gelişebilir. Meditasyon ve dua ile ölçüleriyle bu durumlar kontrol altına alınabilir. Ben empatların yüksek enerjileri vardır ancak enerjileri çoğunlukla sömürülmeye yüz tutar. Çok fazla üzerine düşüp çok fazla ilgi gösterdiğinde enerjisini fazlasıyla harcamış olur. Şifayı ve şifalandırmayı çok severim patlar ama belli bir dönem sonrasında bu yeteneğini kullanmak istemeyebilir çok fazla yük aldıklarını hissederler ve enerjilerini dengelemek için geri çekilebilirler. Her türlü yenilik üretmek kareografi olsun yazarlık olsun resmetmek olsun bir empati için vazgeçilmezlerdendir hayal gücü buna yeterlidir. Çok fazla kendiyle baş başa kalmaması gerekir. Bu özellik çocuklarına da biraz kalabilir. Her şeyin bir yanıtı olduğuna inanırlar. Kargaşa konusunda elinden geldiğince uzak kalmaya çalışırlar çünkü enerji akışının bloke olacağını bilirler ağırlık hissedeceğini bilirler. Çok eski ama bir şeyleri genelde almamayı ve bulundurmamayı tercih ederler her şeyin bir sahibi olduğunu ve onun enerjisinin ona geçtiğini bilirler bu nedenle tercihleri genelde sıfır eşya ürünler almakla ilgilidir. Bir çoğunluğu vegan olur eti yememeyi tercih ederler.

İniş çıkışlı bir ruh haline sahip olmasının nedeni birçok insanın enerjisini ayna gibi hissetmesidir. O nedenle girdiği ortamda güler yüzlü olmak ve mutlu gibi davranmakta zorlanabilirler genelde kaçacak delik ararlar. Girdikleri ortamda yardımcı olmak için enerjilerini fazlaca tüketebilirler. Durudokunu ve empat Benzer neredeyse aynı özelliklerdir birbirinden daha marifetli ama aynı yetiye sahip kişilerdir. Bu özelliklerin birçoğu fal bakan kişilerde vardır. O nedenle falınızda sembol, kişi harf dış görünüş tarif etmek sizin ne yaşadığınızı kiminle nasıl bir ilişkiden geçip hangi duygularda olduğunuzu aradan çok uzun zaman geçmiş olsa bile o ilişkinin temel sorunu dahi görebilir. Bu özelliklerin iyi kullanılması da şu anısı olmaksızın bile bir enerji transferi ile mümkündür. Bunu sağlarken büyük bir enerji ve efordan fazlası sarf edildiği için bu enerjinin karşılığında teşekkür ederek durumu sadeleştirmek ve zamana bırakmak gerekir. Fal, doğrudan hayatınızı anlatan sizinleymiş gibi her şeyi söyleyen sizi dinliyormuşçasına hayatınızı anlatan biriyle karşı karşıya gelmenize vesile olur. Bir empati ve durudokunu yetisine sahip olduğum için bu akışın nasıl ilerlediğini çok iyi biliyorum. İlk başta bu özeliğiniz kolay anlaşılmayabilir zamanda kehanetleriniz yerine oturdukça hisleriniz ve sezgileriniz size kendinizden emin olma fırsatını verecektir. Bu özelliklerini fark ettiğiniz ilk andan itibaren nedensiz önsezinizi kullanıp insanlara elinizde olmadan bile yardımcı oluyorsunuz. Görünmez iplerle birbirimize bağlı olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz. Kimi yorumcu da sezgiler, kimi yorumcu da tespitler, kimisinde hislerle semboller birleşir kimisinde öylece bakıp hayatınızı size anlatabilir, ne yaşadığınız ve yaşayacağınızı herkesin özelliği farklıdır. Dört yüze yakın yorumcusu ile hizmet eden Binnaz abla sektöründe bu işi en iyi yapan seçkin yorumcuları işin hakkını verirken danışanı ve danışman arasındaki bağı önemser.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.