Geçmiş Defterleri Açma Zamanı

fal-ad1

Çok farklı duygular içinde olacağız şimdiden her şeye hazırlıklı olmamız gerektiğini söyleyebilirim.

Shira yıldızı yani rehber ya da kader rehberi olarak bilinen yıldızımız en baskın yıldız halinde olacak ve dünya yüzüğü yani Satürn halkalarından bize adeta göz kırpacak. Kozmosun dünya ile bağı Satürn’ün halkaları ile ilintilidir. Ki, evlilik ve alyans bağı olarak da mecazen anlatılır. Tüm bu gelişmeler evlilik dönemi gibi, ilişkiler gibi, okul ilişkisi gibi iş ilişkisi ve gelişmelerimizde sorumluluklarımızı artırır bizi adeta neyi çok istiyorsak onunla imtihan eder emek vermesek de imtihanımız ağır olur, üzerine düşüp de sorumluluğumuz olanı yaptığımızda ödüllendiriliriz. Paranın su gibi kullanıldığı hiç değerinin olmadığı günler içinde olacağız maddiyatla ilgili dengeler kurmak ilk birinci şart olacak. Sanki köprüden önce son çıkış gibi düşünebilirsiniz bunu… Şimdiden önümüze çıkacak soruları verebilirim sınavda en önemlisi çıkacak soruları bilmektir yanıtları zaten kendiniz bulup geliştireceğiz. Herkesin kendi bireysel haritasına göre yaşam öyküsüne göre yaşayacakları değişebilir. Kişisel bir harita bakımı yaptırmanızı tavsiye ederim bu noktada. Gelin dilerseniz hangi sınavlarla karşılaşacağız nelere yanıt bulmamız gerekecek görelim dilerseniz.

Bundan sekiz ya da on yıl önce neler yaptığımızda bakacağız, neler yapıyorduk? Bugünkü şartlarda neredeyiz? Doğru davranışları yapabildik mi? Hatalarımız var mıydı? Nasıl yaklaştık sorunlarımıza nasıl telafi ettik? Kimler gerçek dostlarımızdı? Bunlardan hangileri yanımızda kaldı şimdi? Hayallerimiz neydi ya da şimdi gerçeklerimiz neler? Sevginin kavramının hangi temele dayalı olduğunu fark ettik? Bu sekiz ya da on yıl içerisinde karşılıksız yardımlar iyiliklerde bulunduk mu? İlişkide korku var mıydı yoksa güven üzerine mi kuruluydu beklentimiz neydi? Ne iş yaptık aynı işte ilerliyorsak bundan sonraki süreçte neler katmayı düşünüyoruz kimlerden yardım alabiliriz kimler bize destek çıkabilecek? Hayatımızdan çıkarttıklarımızdan memnun muyuz, kızdığımız kişilerin bize bıraktığı etki neydi? Bunların daha çok yanıtlarını bulmaya çalışacağız şimdiden bir kalem kağıt alıp bunların yanıtlarını yazıp şimdiden hazırlanmaya başlayabilirsiniz en azından gözünüz kapalı bir imajinasyon çizerek neler olduğuna neler olacağına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sorulara yanıt bulurken, kilo değişimleri, uyku değişiklikleri, her şeyin aksine gittiğine dair duygusal ruhsal karışık durumlarımız, gerçekleştirmekte zorluk yaşadığımız işlerimiz, iletişimde bozulmalarımız, maddi ve manevi anlamda yetersizliklerimiz, yaşamdan keyif alamama hallerimiz, unutkanlık ve dalgınlığımızın arttığı bir süreç olacak. Her ne yaparsak yapalım işlerimizi yetiştiremediğimiz, günlerin kısa geldiği vakitler söz konusu olacak. Yine buna keza çocuklarda görülen ruhsal ve duygu değişimleri birçok konuya tepki veremememiz gereğinden ya da fazla aşırı tepki göstermemiz. Bazı konularda ifade etme bozuklukları ve güvensizliğin önce modda olduğu olumsuzluklar yaşayabiliriz yine bununla beraber eklem ağrıları saç diş ve kemiklerde bazı problemlerimiz takip edebilir. Yine sağlıkla ilgili sindirim cilt ve hazım problemlerimiz gibi maalesef önümüzdeki süreçte rahat edebileceğimiz zamanları olmadığını görüyoruz. Evrenin yorgunluğunu hissedeceğiz dünyanın kendi başına değişmeyeceğini göreceğiz. Bir kurtarıcı beklemeden yine kendimiz çabalayacak ve yine kendi başımızı ve yine kendi çevremizi korumaya kurtarmaya çalışacağız. Verilen hayata ve yaşantımıza sahip çıkmaya çalışacağız. Değiştiğimizi kabul edeceğiz aldığımız kararların her zaman hamle değiştirecek kararlar olabildiğini kabul edeceğiz. Ki, direnip değişmemek bedensel ve ruhsal anlamda kalıcı olumsuz etkiler getirebilir. Eski düşünce kalıplarımızdan ayrılıp yararımıza hizmet etmeyen her ne varsa hayatımızdan acilen çıkartacağız ve güçlenmenin yollarını bulacağız. En çokta değer verdiğimiz konulardan çıkabilir o yüzden de bir şeye olmazsa olmaz deyip olmazsa ölecekmişiz gibi davranmamak bu aralar en önemli kavramımız olacak.

Gördüğümüz gibi mars Retro’su onu takip eden Venüs Retro’su ile birlikte dünya sahnesinde epey değişimler olacak. Yengeç Burcu 13,5° gökyüzü etkisiyle bir tavsiye veriyor iyi düşün diyor. Yengeç burcu sonlanmaları ve bitişleri temsil ediyor bu yüzden de ani kararlar konusunda manevralar yapabilmek için kişisel haritalardan yararlanmayı ihmal etmeyin. En azından kozmik senkronizasyonlar bitene kadar astrolojiden destek alabilir sorunları aza indirgeyebilir ya da daha üstesinden gelebilirsiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.