Fincanın İçinde Kocaman Kalpler

fal-ad1

Fincanın içinde kocaman kalpler çıksa; yanında da o kalplerin sahibi olan kişi dursa ve fincan bize müjdeler versin elbette ki çok güzel olurdu. Neden olmasın ki aşk bu ne zaman nerede karşımıza çıkacağı nasıl yaşanacağına kim bilebilir ki. Tabii ki kendi enerjimiz ile gelen bir kahve falı bize bunların hepsinden bahsedebilir. Bir fincan kahve de enerji de vardır sağlıkta vardır geleceğimize ilgili haberlerde vardır hem soyut hem somut anlamda bunları bir fincan kahve sayesinde öğreniriz. Kahve falının en güzel günü her şeyi objektiflik ile yansıtıyor olmasıdır. Önemli olan iyi ya da kötü Falınızda çıkmış olan her konuya olgun bir yaklaşım sergileyerek öğrenerek şükranlarımızla enerjimizi kapatmamızdır. Enerjimiz kahve falı sırasında bir transfer gibi karşılıklı açık olacak. Fal bitimi sonrasında enerji alanımız yorumcuyla kapatılmış olacaktır. Yani sadece fal esnasında oluşan bir enerji transferimiz vardır o yüzden güzel düşünmek olumlu düşünmek güzeldir. Çünkü bu düşüncelerimiz ve niyetimiz falımızı yansıyacaktır. Kahve falında en çok karşılaştığımız ya da yoruma ihtiyacımız olan konu aşktır. Aşk yaşanılan en güzel duygudur; İnsanı mutluluktan çocuklar gibi zıplatır kar mevsiminde bahar yaşatır en büyük mutluluğu yaşamamızı sağlar. Elbette vefa da çok güzeldir; yaşanmış olayları insanlarla olan ilişkilerimizi ve aşk ilişkilerimizi unutmamak gerekir.

Kendimize karşı vefalı olabilmeliyiz. İkimizde duygusal anlamda olumsuz düşünceleri biriktirip kendimizi gereksiz yükler oluşturmak tehlikeli madde gibi olur. Ne zaman patlayacak belli olmaz duygu çöplüğüne dönüştürmektense kendimize olan vefayı hatırlayıp bizi üzen hiçbir şeyi yanımızda taşımaz ve zihnimizde gereksiz yer kaplamamasına olanak sağlamalıyız. Aşklar güzeldir tabii ki yeni bir oluşum gibidir içimizde büyür ya da kalplerimizde büyütürüz de bizle bir süre yaşar. Ama bir gün gelecek ve mutlaka bitecektir. En büyük aşklar bile bir gün sonra ermiştir tarihteki büyük aşklar bile bir gün bitmeye mahkum olmuştur. Bu olumsuz süreçlerde kendimize terapi yapabileceğimiz pastel tonlarında bir örtü serip kalemler ve kağıtlar alıp hatta mümkünse bir de makas alıp o kağıtları kalp şeklinde kesip kulaklığımızda da güzel bir müzik dinleyip kimsenin bizi rahatsız etmeyeceği bir ortamda olup var ya sevdiğimiz sevmediğimiz ne varsa yazın istediğimiz zaman yakıp atmalı istediğimiz zaman bir sevdiğimize okuyarak içimizi dökmeliyiz. Ancak suçlamaları başkalarına yönlendirmemeliyiz ya da kendimize uzun süre bunu yük yapmamalıyız. Kendimize olan vefamız içimizdekileri suya akıtmak gibi rahatlamakla ilgilidir. Kahve falı akarsu gibidir, hiçbir zaman kir barındırmaz, kötü anılarımızda da iyi anılarımıza da layık oldukları finali yaşatır. Bizi rahatsız eden olumsuz düşüncelerimizden kahve falı öncesinde kurtulmaya çalışalım bir karadelik düşünelim kötü düşüncelerimiz orada kalsın oraya bakmayalım gözümüzü kapatıp enerjimizi ederim bir nefes alarak yenileyip tazeleyelim fincanımızı kapatıp niyetimizi tutalım ve yorumcumuz da gönderelim ki yeni ve güzel duygulara gerekli yeri açabilelim.

Düşünceler zihinde bloke olduğunda yaşam sevinci gidebiliyor bu nedenle korku ve endişe duygularınızı bir kenara bırakmazsak benliğimize hakimiyet kurabilirler. Olumsuz düşüncelerimizi bizden uzak tutacak olan kendimize yatırım yapmamız yani korkularınızı ve kaygılarımızı gerçekten de bir kenara bırakmanın yollarını daha çok araştırmamız önemli. Çünkü kaybetme korkusu oldukça var olan anın tadını çıkartamadan bir sonraki aşamayı düşünerek kaygının artmasını sağlayabiliyoruz bu neden ile genel de nefes egzersizleri ile bu koşulları değiştirebileceğimizi de buradan hatırlatmak isterim. Ayrıca mutlaka günlük beş 10 dakika bile olsun açık hava bir yerin balkonu dahi bu hava almaya mutlaka önemli oranda destek veriyor. Yeri geldiğinde bir defter edinebiliriz ya da günübirlik telefonlarımıza notlar alabiliriz içimizden geçen duyguları bir cümleyle bile yazmış olsak her şekilde içimizde dolup taşan duygular değil daha özgürleşmiş duygularla daha mutlu olduğumuzu görmüş oluruz buna da bir arınma ritüeli diyoruz.

Evrene teşekkür etme, kendimize teşekkür etme, nefes egzersizleri yapmak içimizdeki tüm tortulardan kurtulmamızı sağlayan en güzel etmenlerden sadece birkaçı. Bedenimizdeki tüm yorgunluklardan kurtulup yeni gün ışığında daha güzel gelişmeler olacağını düşünüp uykuya dalmak da yine kaygıdan uzak güzel bir gece geçirmemizi sağlayacaktır. Düzenli bir uyku dinlenmiş bir zihin tüm gün en büyük önemli motivasyonları verecek olan iç rehberiniz olacaktır. Bunların yanı sıra güzel olan her şeyin öğrenebileceğiniz kahve falıyla da günlük motivasyonlarınızı arttırabiliriz. Her gün içtiğimiz falan bize vereceğin bir şeyler mutlaka var. Sizin Falınızda da sizin için birçok ihanet vardır. Bu kehanetleri neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız ilk fırsatta Binnazabla.com’ a uğrayıp eşsiz hisleri olan, bir birinden ayrı 400 kadar yorumcusundan birinin mutlaka enerjisinin sizinle uyumlu olduğunu gördükçe mutluluğunuz artacaktır.

Sizin falınızda ne çıkmış?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.