Fincanın Dışına Akan Telveler Ne Anlama Gelir?

fal-ad1

Merhaba Sevgili Takipçilerimiz,

Kahve falında olmazsa olmazımız fincanı ters çevirmek ve niyet etmek. Niyetimize göre şekiller anlam kazanacağı gibi, yorumcunun hisleri devreye niyetle gireceği için elzem olanı niyetlenmektir. Fincanı çevirdikten sonra fincanın ağız kısımdan içeri yada dışarı doğru telveler olabilmektedir. Bazen sadece aşırı sulu bırakılabilen kahveden tabağa dönüş sırasında oluşan sıradan izler olabilse de, niyetle döndürülmüşse şekil olarak belirginleşebilmektedir. Uzun çizgiler olduğunda nasibinizin zamana ihtiyacı olduğuna işaret edebilse de yanındaki diğer farklı figürler ile belirdiği anda tam tersine nasibiniz açık, “şu zaman dilimi içinde şunu yaşayacaksınız” şeklinde net ifadelere dönüşebilir.

Fincandan içeri doğru ve bağlantılı şekiller varsa, içinizdekilerin gerçekleşme eylemleri hakkında bilgi verecektir. Eğer fincanın ağız kısmından sonra boşluk var ve sonra diğer yerlerine doğru yayılan çizgiler varsa, dışarıdan gelecek olumlu ya da olumsuz gelişmelerin habercisi olacaktır. Mümkün olduğunca bu detaylar silinmemeli ve her açıdan fincan döndürülüp incelenmeli. Kulp kısmına doğru yayılan şekiller varsa hane içine gelecek haberi kasteder. Kulptan aşağı doğru ise çizgilerin sonuna bakarak hane çevresindeki kişilerin düşüncelerini görebilmek mümkündür. Fincanın dışına taşan her telve en az içindeki detaylar kadar önemlidir. Çok sulu bırakılan telve olmadığından eminseniz, yorumlarken tüm bu belirtilen detayları göz önünde tutmanız daha net bilgiler edinmenizi sağlayacaktır.

Kahvemizi bitirdikten sonra telvesi kalacak biçimde içtiğimizden emin olmalıyız. Telvesi genelde az şekerli kahvede yada sade kahvede daha belirgin olduğu için kahve falı baktırmak istediğimiz anlarda daha az şekerli yada sade kahve seçersek detaylar ve şekiller daha barizleşmiş olacaktır. İçte olanlar kadar dışarıdan yansıyanlar da falda görüleceği için bir fincan kahvenin kırk yıllık dostluklarda dahi ortaya çıkabilecek entrikalı düşünceleri ve davranışların sinyallerini vermekte başarılı olacağı garantidir. Her şeyi olduğu gibi söyleyen güzel bir dost olarak düşünürsek kahvenin, asıl kırk yıllık dostumuzun kahve olduğunu söyleyebiliriz. Yemek arkası, yemek öncesi, yorgunluk anı, dinlenme amaçlı, keyif kahvesi, isteme kahvesi, iş oldu kutlama kahvesi, proje başladı zindelik kazanma kahvesi…

Değişmez damak tadımız Türk kahvesi arkasına efsane yorumlarla binnaz.com değişmeyen güzel alışkanlıklar arasında olmaya devam ediyor. Tüm dostluklarınızın samimi ve daim olması dileğiyle.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.