Fincana Saklanmış Küçük Sahne Perdesi

fal-ad1

Merhaba sevgili Dostlar

Kahve bahane keyfim şahane diyenlerdenseniz size kahve tadında harika bir haberim var. Kahve falı baktıran kişilerin müdavimi oldukları bu tutkudan ömürlerinin uzadığını müjdelemek istedim. İngiltere bu araştırmayı yapması için 2.000 genç ve 2.000 orta yaşlı 2.000 ileri yaşta olmak üzere 6.000 kişi üzerinde bir istatistik geliştirir. Bunların 2.000 olan her yaş grubunu biner kişilik olarak ikiye bölerler ve yarısına kahve falı baktırmayı tavsiye eder yarısı ise sıradan yaşamlarına devam ederler. Bu araştırma sonunda tahmin edilen sonuç elde edilmiş olur. Sonuç fal baktıran kitlede dert paylaşımı ve iç döküş sebebiyeti ve neler olacağının öngörüleri ile kendilerini mutlu ve güçlü gördükleri gözlemlenir. Diğer sıradan hayatlarına devam eden kişilerde ise öfke patlamaları ve içe dönüklük gözlemlenir. Bu, istatistiğin hayatın paylaştıkça güzelleştiğinin en güzel örneği olduğunu ortaya çıkardığı sonucuna bağlarlar. Kahve falı baktırmamış olan kişiler daha tereddütlü iken baktıranlar daha cesur ve girişken yaklaşımda bulunmuşlar.

Kahve falı baktıran kişilerde genel vizyon, sonraki ataklar, kariyer çizgileri hakkında öngörüleri elle tutulur derecede başarıya koşarken baktırmayan kişilerde monotonlaşma hali içinde daha fazla efor kaybetmelerine neden olduğu açıklanmış. Bunlar bir istatistik ancak fal ve danışmanlık arasında ince biz çizgi olduğunu bende takipçilerimden çok iyi bilirim. Kişinin emeğine rağmen bazen kördüğümlerle karşılaşabiliyorlar ve o noktaya sebep olan detayı görüp bulmak ve nasıl aşılacağını görüp yansıtmak yorumun can alıcı noktası olmakta. Keza bu seviyeden dahi çok ama çok iyi aşamalar kaydediliyor ve başarıya daha kolay varılıyor. Elbette tek kariyer odaklı yapılmış olan bu istatistiği aşk hayatı üzerine araştırmış olsalardı yine benzer sonuç elde edebilirlerdi. Araştırma ne kadar kariyer üzerine yapılmış olsa da bu araştırmanın tabanında yatan asıl kök taban ’’Hayat paylaştıkça güzeldir’’ Sloganıdır.

Özel yaşamınızın ve çevrenizin size bakış açısını bir fincana saklanmış olan küçük sahne perdesi gibi arka planında yatan gizlerinizi, özel hikayenizi bir başkasından duymak sizce de şaşırtıcı olmaz mıydı?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.