Finansal Ve Maddi Konularda Gelişmeler Var

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz, 

Salı gününe girişten kısa bir süre sonra ve gecenin ilerleyen saatlerinde Ay; Yay burcunda boşluğa geçiş yapıyor. Ardından Sabahın ilerleyen saatlerinde Oğlak burucuna girerek ilerleyişini sürdürüyor. Sabahın erken saatlerinde duygularımız ve işlerimizle ilgili kararsızlık hatta yönsüzlük yaşasak da; öğleüzeri toparlayacağız.

Ay; Oğlak burcunda resmiyet, sabır, disiplin ve kalıcılık hakimdir. İlişkilerimiz biraz daha mesafeli ve soğuk olur. Ancak işle igili konular daha sağlam ve iradeli ele alınır. Kalıcı ilerlemeler sağlanır. Gün içinde yönetsel konular, kariyer ve iş süreçleri gündemimizde yoğunlaşıyor. Ay – Güneş sekstil açısı; bu süreci destekliyor. Otorite figürleriyle yapılacak olan görüşmeler; üst düzeyde kişilerden alınacak destekler ve taleplerimizin, görüşmelerimizin olumlu sonuçlanması için uygun destekler altındayız. Finansal ve bankacılık alanında, kalıcı çalışmalar, proje ve anlaşmalar konusunda da etkiler olumlu ve rahat ilerleyebiliriz.

Bu haftanın Merkür etkili bir hafta olduğunu dünkü yazımızda da belirtmiştik. Haftanın Merküryen etkili ilk transiti; önce Merkür – Uranüs sekstili… Sıra dışı ve yaratıcı sunumlar; etkili ifade biçimleri, yazılı sözlü süreçlerde hızlı ve orijinal ilerlemeler gerçekleşecek görüntüde. Bu açı etkisiyle beklenmedik, ani ve gelişmelere açık haberler de duyabiliriz. Merkür – Jüpiter trinesi de hukuk, ticaret, seyahat, uluslararası konular ve Oğlak burcunun ifade ettiği konularda güzel gelişmeler ve ilerlemeler sağlıyor. Bugün toplantılar; yaratıcı, katlımcı ve gelişip ilerlemeye açık süreçler sağlıyor.

Günün genelinde yoğun bir iletişim trafiği, hızlı akan bir zaman, iletişim teknolojileriyle, bilimsel konularla dikkat ve ilgi çekici haberler de gündemimizde gelişebilir. Dikkatimizi odaklamaya da özen göstermek da fayda var.

Özellikle finansal, mali konularla ilgili olarak gerçekleştirmek istediğimiz yapılandırmalar, kredi ve benzeri değerlendirmeler için de bu süreçleri değerlendirelim lütfen. Önümüzde yaşanacak olan Venüs retrosu ve beraberindeki süreç; özellikle Mart – haziran arasında değerlerimize, maddi kazanımlarımıza da dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatabilir bizlere….

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.