Fallara Tarot Desteği

fal-ad1

Zodyak’ın yani gezegenlerin gök konum haritasını yaşamdaki yola benzetebiliriz… Belli döngülerle hayatımızda bir şeylerin eksildiği ve yenilerinin katıldığını düşündüğümüzde gezegenlerin de birbirini ağırladı süreçler tıpkı hayatımız gibidir. Dönem dönem sorunlar gelebilir ve tam tersi şanslı olduğumuz ödüllerle dolu bir dönemden geçebiliriz. Böyle dönemlerde önümüzü görebilmek adına tarot falı ile süreçler hakkında bilgi edinebiliriz.

Tarot kartlarının da mevsimi, burç özelliği, Anagramları olduğu için astrolojiyi dönük güçlü bir yorum yapabilir. Tabii ki bir tarot falı tamamen astroloji ile bağdaştırılamaz. Fakat örneğin astrolojide bilgiler almak istersiniz ve asla öyle olunuz yanında size ekstra kartlar açıp diğer sorularınızı yanıtlaya bilmektir bu tamamen yorumcu ve danışan arasında gelişen bir konudur yoksa ki astrolojik bilgiler insanın yaşam haritasıdır bunu her yazımızda paylaşıyorum.

Tarot falında rastlantı kavramı ile neden ve sonuç daha fazla işlenir. Geçerli bağlantıları kartların diğer sıralamadaki kartlarla yaptığını görürüz. Düz ve ters bir kartın gelmesi ve yerleşmesi ile birlikte anlam değiştirebileceği gibi yorumcunun hissi kartlardan aldığı enerjiden kaynaklı kullandığı sezgisinin de vardır. Tüm bunlar birleştiğinde Tarot yaşanacakları sıralama ile anlatıyor olacaktır.

Kartların ne kadar yaşamınızda olduğuna nasıl sizi bu kadar anlatılan şaşırabilirsiniz. Çünkü kartlardaki enerji bizzat sizin yüreğinizi ve yaşam enerjinizi doğrudan kartlar aracılığıyla sırasıyla yansıtmakta olacaktır. Hatta öyle ki bildiklerinden dolayı ‘’sanki evin içinde benimleymiş’’ gibi diye bir his bile uyandırabilir. Fallar bağımlılık yapar mı? E, tabi böylesi illaki herşeyi bilince dedikleri yaşanıp önündeki pürüzleri gösterip manevralar hakkında bilgi de verince tutkunu olunması gayet tabi.

Tarot kartları ilginçtir ki danışanı daha çabuk benimser. Örneğin, yorumcunun destesini izinsiz herhangi birisi ellerinde enerjisi değişebiliyor. Ve danışansız kendisi tek başına iken sorular sorduğu sorulara komik ya da alakasız yanıtlar verebiliyor. Bunun gibi yanıltıcı yanıtlar aldığında Tarolog doğrudan kartları ile birinin oynadığını hissedebilir. Ancak kartlar danışanlarla çok daha çabuk bağ kurar. Bir kişinin pozitif enerjisini artırır. Tarotu tercih edip tarot falı baktıran çoğu kişinin ilk nedeni kahve içmeye gerek olmadan da doğrudan falına bakılabilmesidir. Tabii ki güzel bir Türk kahvesi içip niyet edip fincanımızı kapatıp yanında da tarot kartları ile destekli bir fal daha müthiş olabilir. Ancak bunlara gerek olmadan da tarot falının tek başına bakımında gayet güçlü yanıtlar vermesi de ilk tercih sebepleri arasındadır. Genelde fallar en çok duyduğunuz Kart destekli fallardır. Tarot kartlarının zaman süreçleri o an için enerjisi düşük olan bir kahve falını destekleyebilir. O nedenle kahve falı ve tarot falı aynı anda baktırılabilir…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.