Falın Püf Noktası Sizsiniz

fal-ad1

İdeallerinize giden yolculukta küçük detaylarla uğraşmak ve ideallerini size ulaşması için emek verme döneminde olabilirsiniz. İdeallerimizi gerçekleştirmek için içinde bulunduğunuz durumu çok iyi analiz etmeniz, gerçekten gerçekçi bir düşünce yapısında olabilmeniz ve olayları tarafsız bakabiliyor olmanız gerekebilir. Bu yüzden öncelikle tarafsız bakabilmek için karşı taraftan birinin hayatınıza ışık tutması gerekli. Bu da fallar la mümkün olabilir mümkün olmaktadır.

Örneğin, kariyerinizle ilgili bir ortaklık konusu söz konusu olabilir daha iyisini yapabilmek adına işbirliklerine açık olup olmadığınızı veya önemli bir engeliniz olup olmadığını ya da bir rakibiniz, müşteriniz hakkında biraz analiz yapabilecek önsezileri ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz. Durumunuzu gerçekçi bir gözle değerlendirmeye talep edebileceğiniz Kahve falı, Tarot falı ve Astroloji alanında çeşitli bilgiler edinerek kendinizi daha sağlam basamaklar oluşturmanızı zirveye giden yoldaki pürüzleri temizlemenizi sağlayabilirsiniz. Geleceğe dair yitik umutlarla kendimize güçlü duvarlar öremeyiz. Öncelikle geleceğimize dair inancımız tam olmalı; hayallerimizi gerçekleştirmek için öncelikle kendi üzerimize düşeni yaptığımızdan kesinlikle emin olmalıyız. Hayallerimize giden yolun tek bir çıkışı vardır gerçekler arasındaki o köprüyü asla bozmamaktır yani zihnimizin burada hayal ve gerçeği ayırt eden bir düzlemde tutabilmeliyiz. Karşımıza kim çıkarsa çıksın gözü kapalı bir şekilde ne yargılayalım ne de güvenelim bu şekilde gerçekçi bir gözle bakmak zaman tanımak yargılamadan ne olduğunu anlamak zihnimizi hem yormayacaktır hem de gerçekleri ulaşmamızı sağlayacaktır. Duru görünüzü asla kaybetmemelisiniz. Duru görü aslında hepimizin doğuştan yeteneğidir her şey olduğu gibi normal gözle bakmaktır derine bakmak için empati gücümüzü artırmamız lazım. Yine bir misal verecek olursam; kahve falında bazen fincan bir kenara bırakılır. Ve sadece anlatılmaya devam edildiğini görebilirsiniz. Bunun nedeninin de oradaki ön yargıları kapalı olan bir yorumcunun olmasıdır. Sizin de ilgili fikir yürütmüyordur veya herhangi bir önyargı oluşturmuyordur bu yüzden sadece hisleri ve duyguları kullanarak yorumunu tamamlıyordur. Özelliklede güvendiğiniz kişilerle yola çıkmanız ve bu kişilerle aradaki iletişimin gerçekleri yansıtan, yalın bir iletişim olduğundan emin olmanız en iyisi olabilir.

Ve tabii ki önce tuttuğumuz niyetin derin hayallerinize hizmet eden bir niyet olduğundan emin olmanızı tavsiye ederim. Kararsızlığınız ya da çoklu etkinin arasında seçim yapmanız gerektiği vakitlerin yorumcu tarafından bilinmesi gereklidir. Tıpkı sizin o an yaşadığınız karışıklığı falınıza da olduğu gibi yansıyacağından emin olabilirsiniz. Bunun ayırt edilmesi için durumun izahati konusunda açık sözlü olmalısınız. Elbette ki bir fal süresi içinde tüm hayatınızı anlatmak söz konusu olmayabilir. Ancak soracağınız soru üstünde detaylı yanıt almak ve yorumcunun duru görüsünü için açmak için niyetinizin açıkça söylemelisiniz. Bu güven biçimi sayesinde iç enerjileri açacaktır daha derinlikleri yolculuk ettiğinizi zihninizden geçenleri duyduğunuzu bilinmeyene yolculuk ettiğinizi hissedeceksiniz. Bu şekilde karşılıklı enerjinin açılmasından doğacak olan pozitif enerji sayesinde yaşamış olan fallarınızla kendinizi daha güvende daha geleceğin analizini almış olarak güçlü hissedebileceksiniz. Maddi anlamda işbirlikleri, ortaklık fırsatları, dolandırıcılık, tutulamayacak vaatler ve gerçeği yansıtmayan sözler, inançlar bu konuda emek vermeniz gereken tüm konularda eli boş çıkmamanızı için bir şekilde sizi düşünen sizin elinizi güçlendiren detaylara ulaşabileceksiniz.  Karşılaşabileceğiniz sorunlar dışında ikili ilişkilerinizde ideallerinizi gerçekleşmek için gerekli fırsatları yakalayabileceğiniz alanları ve zamanları bildirmek üzere tüm fal kategorilerinde siz değerli takipçilerimiz de buluşmak üzere binnaz.com’ da sizleri bekliyoruz.

Şansınızın da desteğiyle hayatın sizi tam da istediğiniz yere götürebilmesi dileği ile…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.