Fal Bakan Değil, Gerçek Falcıya Fal Baktıran Uygulama

fal-ad1

uygulama1Türkiye’nin en şekerli fal sitesi binnazabla.com’un yenilenen mobil uygulaması Binnaz Abla – En Şekerli Fal, iOS ve Android işletim sistemleri uygulama marketlerinde ücretsiz olarak yer almaya başladı.

Internet ortamının fal konulu siteler kalabalığından uzak, kalitesi ve çizgisiyle kullanıcılarına her daim güven sunan binnazabla.com, tamamı gerçek yorumculardan oluşan müthiş bir kadroya sahip. Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji Yorumu, Rüya Yorumu, Katina Aşk Falı ve İskambil Falı dallarında el almış, tecrübeli ve hissi kuvvetli birbirinden yetenekli yorumcular, uygulama üstünden gönderdiğiniz falları isterseniz yazılı isterseniz sesli olarak yorumlayıp göndermektedir. Üstelik artık istediğiniz falı yorumcuyla canlı chat yaparak da alabilirsiniz.

uygulama4 uygulama3 uygulama5 uygulama2

Uygulama marketlerinde, otomatik şablon metinlerle bilgisayar tarafından size ve herkese sistemindeki aynı metinleri gönderen fal bakma uygulamalarına çok rastlamışsınızdır. Bu tür ücretsiz uygulamalar bir oyun gibi sizi kısa süreli eğlendirebilir ancak gerçek hisleri yoktur. Yıllar önce internet üzerinden sevdiklerine e-posta yoluyla fal bakan Binnaz Abla sayesinde büyüyüp gelişen ve şimdi kocaman bir aileye dönüşen binnazabla.com, mobil uygulaması ile her an her yerde kolaylıkla fal baktırmanızı sağlıyor.

Fala inanma falsız kalma derler ya hani, doğrudur. Ast olan fal değil, kişinin duygularını, hislerini paylaşabileceği, fikir alabileceği, kendi dünyasıyla ilgili sezileri duyabileceği bir ortam oluşturmak. Bu samimiyetle bugüne dek binlerce kişiye hizmet veren binnazabla.com, her geçen gün kullanıcılarına kolaylıklar sunmak için çabalamaktadır.

iOS işletim sistemi yüklü iPhone ve iPad gibi cihazlar ve Android işletim sistemi yüklü tüm markalarda cihazların uygulama marketlerinden kolaylıkla ücretsiz şekilde yüklenen Binnaz Abla – En Şekerli Fal uygulaması, size çeşitli kategorilerde krediler sunarak, dilediğiniz zaman dilediğiniz fal türünde yorum almanızı sağlar. Üstelik, istediğiniz zaman uygun olan herhangi bir yorumcuyu seçebilir ya da falınızı Joker falcıya göndererek o günkü şansınıza göre sürpriz bir yorumcuya baktırmak üzere havuza da bırakabilirsiniz. Birkaç saat içinde gelen yorumunuzu dilerseniz dinler dilerseniz okursunuz. Bu deneyimi hiç denemediyseniz çok şey kaybetmişsinizdir.  İhtiyacınız olan tek şey Binnaz Abla – En Şekerli Fal uygulaması! Kahve Falı baktırmak isterseniz, bir fincan kahve keyfinizin ardından kapadığınız soğumuş fincanınızın telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflarını mobil uygulamaya yükleyerek ya da diğer fal türlerinde size sunulan yönergeleri izleyerek kolayca fal baktırabilirsiniz.

Gerek sosyal sorumluluk projelerine yaptığı desteklerle gerekse ülkenin dört köşesinden bu aileyi oluşturan yorumcularına sunduğu sizlerle tanışma imkanıyla, ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam eden binnazabla.com, daha fazlası için değil, daha iyisi için çok çalışmaktadır.

Bu yolda bize desteğini hiç esirgemeyen siz değerli kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

binnazabla.com ailesi.

Uygulamaları Aşağıdaki Bağlantılardan Yükleyebilirsiniz.

iphone
iOS İşletim Sistemi yüklü iPhone ve iPad cihazlarına uygulamayı indirmek için tıklayınız.
Available-Google-Play
Android İşletim sistemi yüklü tüm cihazlara uygulamayı indirmek için tıklayınız.

 

 

fal-ad1
2 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.