Estetik Operasyon Yaptıracaklar Biraz Beklesin

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Yeni Ay etkilerini kuvvetli bir şekilde hissediyoruz. Bir tarafımız; kışın zorlayan, son zamanlarda biraz dağılmış etkisi de veren psikolojisini henüz üstünde taşıyor. Bir yandan da üşendiğimiz, ertelediğimiz işler, başlangıçlar için harekete geçmeye hevesleniyoruz artık…

Merkür günündeyiz. Ay; Hilal fazında ve Koç burcunda hareketini sürdürüyor. Güne; Ay – Pluton karesi ile giriş yaptık. Sezgilerimizde yoğunluk, zorlanma ve duygusal anlamda baskı hissettiren bir gece geçirmiş olabiliriz.

Sabahın ilk saatlerinde etkili olan Ay – Uranüs kavuşumu; beklenmedik, ani, plansız gelişmelere açık bir başlangıç yapmamıza neden olabilir. Planladığımız değil, anlık gelişen veya beklemediğimize uyum sağlamamız gereken bir süreçteyiz. Gelişmeler şaşırtabilir. Bu etki; biraz sıra dışı davranma, özgürleşme ve asilik hissi de verecektir. Aklımıza estiği gibi davranabilir, hırçınlaşabiliriz. Sabah saatlerinden itibaren gelişebilecek durumlara karşı biraz esnek olmak; bir taraftan da ucu açık kalabileceği için yeni girişimler için mümkünse beklemek yerinde olur.

Ay – Merkür kavuşumunun gerçekleşeceği öğleden sonraki saatlerde; toplantılar, yazılı – sözlü her türlü iletişim, duyurular, sunumlar ve eğitim çalışmaları adına uygun etkiler var. Hemen ardından gerçekleşecek olan Ay – Satürn trinesi de çalışmalarımızda sağlam, kalıcı bir şekilde yol alabilecek etkileri veriyor. Eğitim – öğretim adına da çok güzel bir görünüm. Bu açıyla öğrendiğimiz konularda kalıcılık sağlanır. Otorite figürleri, aile büyükleri ya da tecrübeli kişilerden alacağımız yardımları da destekleyen bir görünüm altındayız.

Ay’ın bu açılarıyla birlikte Merkür – Satürn trinesi de arka fonda gerçekleşiyor. Toplantılar, otorite figürlerinden talepte bulunmak, ileriye yönelik sağlam temelli çalışmalara başlamak ya da yürütmek adına güzel etkiler mevcut. Eğitim ve sunum çalışmaları, planlamalar, yazılı – sözlü iletişim, fikir beyan etmek, ifade etmek adına da etkili bir şekilde yol alma imkânı buluyoruz. Otorite figürleriyle de dengeli bir iletişim kurarak talepte bulunmak, destek almak konusunda olumlu bir süreçteyiz.

Hızlı ilerleyen günle birlikte Ay; Koç burcunda öğleden sonrası itibariyle önce boşluğa ve akşam saatlerinde Boğa burcuna giriş yapıyor. Ay; Boğa burcundayken somut değerler, güvenlik arayışımız, maddi konular, dünyevi ihtiyaçlarımız ön planda olur. Ay’ın Boğa burcunda hareket edeceği yaklaşık iki günlük süreçte; daha sağlam ve somut adımlar atmaya yönelik girişimlerde bulunma şansı yakalayacağız.

Boğa burcunun yöneticisi olan Venüs, Koç burcunda retro hareketini sürdürürken; Koç’un klasik yöneticisi olan Mars’ta Boğa burucunda çok hoşlanmadığı bir yerleşimde… Her ikisi de astrolojik tanımla karşılıklı ağırlamadalar. Venüs; geçmiş ilişkiler, değerler üzerinde geri hareketini devam ettirirken, Mars’ta; Boğa’nın biraz ağır ilerleyen yapısı için de kendini frenlemek zorunda kalıyor.

Bu süreçte; öncelikle ekonomik konular, sahip  olduklarımız, yatırım, alım – satım, borsa, finans konularında yeni atılımlar açısından dikkatli adım atma ihtiyacı duyacağız. Bununla birlikte; estetik ve cerrahi konularda acil olmadığı sürece biraz beklemek de yerinde olur. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

1 Yorum
  1. Slm 2018 yılı estetik operasyon için pek uygun değil gibi retrolardan acaba bu konuda yorumunuzu alabilirmiyim birde instagram adresiniz varmi daha kolay ulaşıp okumak adına burayı yukardaki sorumun cvbini ararken buldum :)tesekkurler amatör vedic takipciyim

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.