Erkeklerin Fallara Olan İlgisi

fal-ad1

erkek2Sevgili Okurlar,

Daha küçükken fala merak bir papatya ile sevip sevmediğini anlamak için çiçeklere danıştık: Seviyor, Sevmiyor… Erkekler’in fal bahsi geçtiğin de yok canım ben fala inanmam dediğini duymanız pek bir olasıdır. Gel görün ki eski zamanlarda ve şimdiki zamanımız da erkekler daha sık bakım yaptırıyor bunu biliyor muydunuz? Eski zamanların bir çok Büyük İmparatorları, Padişahları ve İş adamları fallara göre önlem alıp yeri geldiğinde beklerlermiş. Erkekler falı çıkacak mı takip etmekte ustalardır. Bir kağıda verilen tarihleri not alıp cüzdanlarına koyarlar. Sonra iş kehanetin gerçekleşme tarihine zamana geldiğinde yeni bir bakımla fallarının yaşadıkları detaylarını söylemek ve yeni kehanetler almak için gelirler.

Bir de ellerine bir fincan alıp gel ben bakayım falına derseler can kulağı ile dinleyin derim. Öyle benzetmeler ve temalar anlatırlar ki o anda bazen bak bak sen nelerde biliyorsun dersiniz. Ses etmez sözünüze, içinden ben bilirim tavrıyla bakar içinden geldiğini söyler. Genelde baki fal bakma yeteneği yoksa aslında kendisi gizli gizli fal baktırıp tecrübe ile izah etmiştir fincanınızı aslında 🙂

Bazen üç vakte kadar şakasını yapan erkekler dahi fal baktırmadan duramaz çünkü falın erkekkeyfini bilir ve yaşamıştır. Gizli kenar fal baktırıp pek söylemezler. Aslında bilinmeyene merak ve gizemli konulara hakim kalabilme durumu erkeklerde daha baskındır. Erkekler iş hayatlarında rakiplerini bilmek ve önceden hamleler yapmak isterler. Bu konuda fallarının söyleyeceklerini ehemmiyetle dinlerler. Bir sonraki hamleye kadar fallarını deneyimler ve tekrar bakım alarak kariyerlerinde bilinçli ilerlememenin almanın keyfini yaşarlar.
Öyle boş sorular olmaz fallarını da bilinçli sorular ile yönetirler. Doğru enerjiyi de kurarlar erkek1kararsızlık olmadıkları için genelde yapıları onları doğru yöneltir. Hangi falla bakım alırsa alsınlar fallarını enerjileri ile destekler ve fallarını yaşayana kadar sabırla bekler nihayetinde fal işte budur derler. Kendileri için aşk ve genel yaşamlarına dair bilinmeyen doğru çıkılan yolcuklukta soru işaretleri kalkmış ferahlamış düşüncelerle diğer fala kadar içleri rahat beklerler. Erkek takipçilerimiz falın hayatlarının önemli anlarında yol haritası gibi olduğunu söyleyerek olumlu geri dönüşler sağlıyorlar.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.