Erkekler de Fal Baktırır

fal-ad1

erkekler4Erkekler de Fal Baktırır elbette!

Fallar, öneri tavsiye ve yol gösteren detayları ile hamlelerinizi önceden yapmanızı sağlar. Bir çok takipçim ile on iki ayı beraber tamamlarız. İş kariyer olarak o ay kendisini bekleyen gelişmeler nelerdir bilmek için kartlarımızın danışmanlığını alırlar. İş hayatlarını stabilize ilerletirken fallardan destek alan sayısız erkek takipçimiz iş hayatlarında oldukları noktada çok daha emin ilerliyorlar hedeflerine… Falların zaman zaman hepimizin sorularına ışık, yoluna rehberlik etmişliği vardır. Yüzyıllardır bilinmeyene duyulan ilgimizi çeşitli fallar ile gidermeye çalıştık. Kimi sevdiği için niyet etti, kimi kariyerini yükseltmek ve finansman artışı sağlamak adına da olsa bir şekilde fal baktırdı. Dönem dönem her insanın bir çıkmazı olabilir. Bir arkadaşınızın tavsiyesi biraz sizi düşündürebilir. Böyle anlarda fallar en güvenilir dostunuz oldu. Hem bilinmeyeni öğrendiniz hem sonrasında neler olacağını. Bu erkekler3gibi durumlarda fal, o an umudunuzu destekleyerek önünüzdeki kapalı kapıları tek tek açmanız için yol gösteren bir ışık olacaktır. Kim hayır der’ ki ilerisini görmek adına en doğal haktır. Örneğin, İş hayatınızda çalışma ve kazanç konusunda daha fazlasını alabileceksiniz. Ancak neden ilerleyemediğinizi düşünüyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken kişi yada kişileri bilerek iş konusun da mükemmel bir öngörü ile risksiz ilerleyebilirsiniz.

Bir fal size önünüzde engel- destek, süreç nasıl ilerleyecek hepsini bir bir detaylıca anlatacaktır. Kariyeriniz de istikrar ve başarı sağlamanız için haftalık yada aylık tarot falınıza bakılarak adeta bir çizelge sunmamız mümkündür. Neler yaşanacak? O an sizi bekleyen gelişmeler neler olacak? Tamamen bir fal aracılığı ile hayatınızı yeniden şekillendirmeniz dahi mümkündür. Anlaşma- Başvuru- Onay gibi önemli gelişmelerinizi olumluya çevirmeniz için pozitif enerjili günlerinizi öğrenip sağlam adımlar atmanızı sağlamış olan fallar ile hiç bu kadar emin olmamıştınız.

Aşk hayatınızı ele alalım. Diyelim ki, karşı tarafın duygularını tam olarak kestiremiyorsunuz! Bilmediğiniz o kişinin duygularını size fallar seviyor yada sevmiyor erkekler2diye anlatacaktır. Adım atmanız gerekirse adım, beklemeniz gerekirse beklemenizi önerecektir. Karşı tarafın karakteri ve nelerden hoşlandığını bilmenizi sağlayacak olan fallar bilinçli ve kendinizden emin adımlar atmanızı sağlayacaktır. Tüm fallardan bir çok aşk ile ilgili müjdeyi alabilirsiniz. Eski sevgiliniz olabilir, yeni hoşlantınız olabilir yada bir arkadaşınızın size olan ilgisi olabilir kim bilir belki de yep yeni bir tanışma haberidir. Siz takipçilerimiz fallardan sonra yaşadıklarını sayfalarımızda aşk, iş ,yaşamsal konularda daha üstün başarıda olduklarını paylaştılar. Olumlu geri dönüşler ile sevinçlerini birliket paylaştık. Her fallarını yaşayarak deneyimlediler. Neden falların kadını erkeği olsun ki zaten. Sonuçta her şeyi bilmek ve öğrenmek stratejik yaklaşımdır. Bu erkeklerin tabiatında vardır. Fallarda bu özelliklerine ayrı bir kolaylık sağlıyor. Hangi erkek karşısında ki kadının yada patronun aklındakini erkeklerdebilmek istemez ki? Eğitim, sınav, meslek, aile, dostluklar hakkında danışmanlık alarak tüm ikili ilişkilerinde başarılarını daha da artırdılar.

Fallar niyet ettiğiniz karşı kişi yada durumun bilinç altı okuyup, bilinmeyeni anlatarak mükemmel neticelerinizi yaşamanızı sağlıyor. Niyetiniz gerçekleşecek mi ne dersiniz? Hadi kapatın fincanları yada seçin kartlarınızı duyacaklarınıza inanamayacaksınız 😉

Sevgiyle kalın

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.