Enerji Mahkemesi Nedir?

fal-ad1

Enerji mahkemesi nedir? Sorunlar vardır konuşulmaz içimizden muhasebesini murakebesini yaparız ancak tek taraflı yargılar, üzülür kırılırız. Sonlanma da ilerlemede onunla bekleyiş süreçleri de tamamen karşımızda olarak gelişmesi gereken süreçlerdir. Burada konuşup yüzleşme devreye girecektir. Halk arasında buna helalleşme de denir. Aslında auramızı şifalandırmamızın yolu dert kimdeyse dermanı ondan almak için yüzleşmeye çıkmamızla ilintilidir. Yakın zamanda karşınızda onu bulup son sözleri kendinizi özgürleştirmek adına seçmiş olmaya dikkat ederek aslında esaretten kurtulmuş olacaksınız. İçimizde her zaman ukte kalır, umutta kalır. Bunları aşamadığımız da iç gözümüzü açamadığımız da amaca hizmet etmiş olamayız. Ne istiyorum daha fazla nasıl mutlu olurum? Gibi soruların yanıtını arayıp bulmuş olduğumuz gün birde bize ne verdi, ne istiyor, hedefi miyim? Sorularının yanıtını ondan duyup yüzleşme ve olumsuz gelişmeye devam ettiğinde ise yüzleşmeyi helalleşme ile tamamlayabilmek çok önemlidir. Bu bağ kopmadığı sürece dönecek, gelecek, seviyor diye bile görülebilir. Burada tıkanmış bir kanalın temizlenmemiş olması da bu şekilde yansıtabilir. Fallarda ki gelişme aşamasında önce farkındalığı olmayan karşı tarafı da anlayabilmemiz gerekir. Ruh eşiniz olduğunu anlamaz ancak farklı bir enerji var kopamaz yine de ikinizi de mutlu edemez yan yana getiremez sizi… Bu gibi olumsuz etkilerde mutlak süreci üzüntüyü elbette yaşayacağız çünkü duygularımız var. Sonrası için kendi enerjinizde karmanızda ki o görülmez bağı kopartın. ”Seninle konuşmak istiyorum, son sözlerimi söylüyorum. Seni bu dünyada ruhum beğendi ve aşık oldu. İçimde ki aşkın adını ruhlarımızın koyduğuna inanıyorum. Farkındalığının olmadığı kanaatindeyim bu nedenle tek taraflı çoğu zaman bağımızın beni daha fazla zorladığını düşünüyorum. Yaşadığımız gönül bağı belli belirsizdi ve içimde ki duygu beni daha çok körükledi. İçimdeki umut bağını sana geri veriyor ve duygusal açıdan beklentilerimi ve duygu enerjimizi sana geri veriyorum. Her duygu için teşekkürler ve şükranlarımla vedalaşıyorum”

Bu sistemi uygulamanızı tavsiye ediyorum. Buradaki amaç enerji mahkemesi duygusal duygu durum sendromlarımız da içimizdeki tepkimeleri azaltıyor ve ruhumuzu özgürleştirmemizi sağlıyor.

Karşılıklı görüşmenize E-mail, mesaj, yüz yüze seçenekleri artacaktır. Tüm bunlar yoksa bunları bir kağıda yazarak onun bir adını yazıp küçük bir rulo haline getirerek bir balonun içine yerleştirip kendi nefesimizle şişirip sonra onu gökyüzüne salıyoruz.

Bunlar enerji makhemesin de içsel hesaplaşmamızdan kurtulmamızı sağlar, ruh boşanmaları ve birleşmelerinde çıkan sonu yapmanız gereken tek şey onamaktır. Sonrasını kadere bırakmak gerekecek. Ruh boşanması hisleri kalmış ama hatıralarda yaşatılan gerçekte birlikte olunamayacak olan sonlanmış ilişkilerde uygulanabilir. Kaderi insan kendi oluşturur diye düşünebilirsiniz ancak bazen o kendisinin de işlemesinin gerektiğini hatırlatır. Olana bakıp olmayana amenna dememin daha iyisi ve güzeli gelecektir dememin umudu yükseltmenin en güzel yoludur.

Biz imkansızı zorlanmayacak kadar olumsuz olduğunu anlamış ve kabul etmiş olabiliriz belki de karşı taraf umuyor ama boş bir beklenti vermekten öteye geçmiyordur yavaş yavaş dengelemeye çalışacağımız için akışa teslim olurken teslimiyetin getirmiş olduğuna razı olmayı seçiyoruz ve yine kendi enerjimizi korumayı seçmiş oluyoruz.

Evrenin planlarını görmenin en güzel yolu budur. Derin ve çözülmesini bekleyen bağlarımızdan enerjilerimizi konuşturmamız sonrası karşı tarafın içinde olduğu kadarını yansıtacağını göreceğimiz gibi kendi kesilmesi gereken bağlarımızı kopartıp kurtulmayı seçmiş oluyoruz.

Bu çalışma sayesinde; Sonu olumlu olsun ya da olmasın kesin huzur bulacağınız bir gerçektir.

Akış yanınızdan sular seller gibi akacak artık hayatı karşınızda değil olması gereken döngüye dönüşmüş ve size yanınızda eşlik ederken, size hizmet ederken buluyor olabileceksiniz.

Olup bitenin bütünün hayrına hizmet etmesi dileğiyle…

fal-ad1
Emir Adalı

Emir Adalı

Yaklaşık 10 yıldır gösteri sanatları yönetmenliği yapan Emir, çevresinde hemen farkedilir 6. hissiyle tanınıyor. Kendini "milyonlarca küçük telve zerresini konuşturan adam" olarak tanımlayan Emir, yalnızca Binnaz Abla çatısı altında yüzlerce kişinin derdine, sevincine ortak olmuştu. Şimdi ise Binnaz Abla blog sayfasında, yazılarıyla sizlerle olmaya devam edecek.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.