Bugün Endişe ve Korkularımıza Dikkat

fal-ad1

imageDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, gecenin ilerleyen saatlerinde Akrep burcunda hareketini tamamlıyor. Bu süreçte Ay – Jüpiter altmışlık açısı belirginleşiyor. Merkür – Jüpiter kavuşumuyla birlikte olumlu ve özellikle zihinsel anlamda aktif olacağımız saatler içindeyiz. Henüz ayakta olanlar için bu açılar yoğun ve eleştirel bir zihinsel faaliyet verebilir. Uykuda olanlar için rüyalarımızla ilgili

Bu kavuşumlarla birlikte Ay; boşluğa giriyor. Ancak; boşluktaki kısa hareketinin ardından, Yay burcuna giriş yapıyor. Günün özellikle ilk yarısında daha iyimser hissedip, esnek düşüneceğimiz uygun saatler içindeyiz. Eğitim, seyahat, uluslararası ilişkiler, medya konularında daha rahat ilerleyebiliriz. Çeşitli görüş ve inançlara karşı toleranslı davranabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay’ın Neptün ve Satürn’le kare açısı gerçekleşiyor. 1 Eylül Güneş tutulmasıyla tetiklenen Satürn – Neptün karesi, 10 Eylül Cumartesi günü kesinleşmiş olacak. Ancak Perşembe ve Cuma günleri de bu zorlu etkileri hissedeceğiz.

Depresif rahatsızlıklarımız, imageendişe ve korkularımız tetiklenebilir. Kendimizi kısıtlanmış, sıkışmış hissedebiliriz. Aldanma ve yanılgıya çok açık etkiler barındırıyor bu açı. Dolandırıcılık, sahtekarlık, ticaret, ekonomi ve borsada spekülatif hareketlere karşı dikkatli olmamız gerekiyor.

Bu birkaç gün süresince; yeni tanıdığımız kişilerden duyduğumuz ve emin olmadığımız bilgilere, kalabalık ortamlara, hoşlanmadığımız ya da tekin görünmeyen kişilere karşı uyanık olmaya dikkat edelim.

imageAstroloji, olabilecekleri gösteren bir yol haritasıdır. Açılar ve gezegen etkileri gerek genel gerek özel haritalarda negatif gözükse de; olası durumlara karşı önlemimizi almak, farkındalığımızı ve motivasyonumuzu yükseltmek bize büyük kolaylık sağlayacaktır. İyi zamanlar ve daha az iyi zamanlar dönüşümümüz için gerekli olan süreçlerdir sadece…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.