En eğlenceli burç sizce hangisi?

fal-ad1

Yanıma yakışanı alayım diyen Koç burcu olabilir mi sizce? Çünkü çerçevesinde oluşturduğu bir kişi profili ve hayali vardır. Dramatiktir ve jestlerinin sonu gelmeyecek şekilde olabilir. Eğlenceli kimi zaman melankolik kimi zaman tutku dolu kimi zamanda kimsede bulunmayan muazzam özellik değerli hissettiren yaklaşımları sayesinde aşk yaşamak istediği kişinin başını döndürmeye yetecek kadar enerjisi vardır. Yeter ki beğendiği bir karakter olun gerisini ona bırakın ve bilgi alanından çıkmamak için sevgisine karşılık verin yeter.

Bulutların üzerinde dans etmeye hazır mısın diyen Boğa burcu olabilir mi? Sessizliği, sakinliği, yumuşak başlı görüntüsüyle kendinizi naif ve özel hissedeceğiniz türlü yansımalar sergileyecektir. Göz kamaştıran farklı güzelliği, dünyanın başka boyut olduğunu hissettiren yaklaşımları, stratejik adımlarıyla kendini size siper etmiş gibi hissettirir. Burada unutulmaması gereken bulutların üzerine sizi o çıkarttı ve aşağı hızlı düşüş yaşamak istemiyorsanız sevginizi eşit derecede vermeye devam etmelisiniz.

Aşkın dansı ve mükemmel dans partneri olan İkizler burcu olabilir mi? Klişeleşmiş her şeyden uzak olan hayatı farklı bir gözlükle görüp aynı güzelliği gözlüğün diğer çerçevesindense göstermeye çalışan mükemmel özellikleri olan neşe dolu bir burçtur. Onunla aşk, her türlü dansı birlikte yapıp uyum içerisinde ilerlemek gibidir. Bu dansın hiç bitmemesini istiyorsanız; hazır hissetmeden söz vermeyi sevmeyen ve doğaçlama yaşamayı seven İkizlere hadi demeye ya da yön vermeye kalkış olmalısınız. O kendini hazır hissettiğinde gayreti sizi daha çok mutlu edecektir her konuda.

Gürül gürül bir şelale gibi bütün yorgunluğunuzu Mutsuzluğunuzu üstümüzden atmanızı sağlayacak kadar enerjisi yüksek olan Yengeç burcu olabilir mi? Müptezele yakın aşkı, ihtiraslı oluşu tatlı bir alışkanlığa dönüşecektir. Sizi tamamen duygusallığıyla bağlıca için gerçek bir ilişki yaşama isteğiniz olduğunda vaatler vermelisiniz. Kısa süre yaşanıp sonra rafa kaldırılacak bir ilişki Yengeç Burcu’na göre değildir eğer kırılıp aşk çeşmesinin musluğunu size bir kapatırsa susuz çöllerde kalan divanelere dönebilirsiniz.

Farkına varmadan yapmam dediğiniz şeyleri yapmış olduğunuzu görürken kendinize şaşıracağınız tatlı yönlendirmeleriyle sizi nasıl ikna ettiğini anlayamayacağınız Aslan burcu olabilir mi? Sıcakkanlı yapısı, hülyalı bakışları, aklından geçenleri olur olmadık yerde söyleyip esprileriyle güldürmek için her an fırsat bilen ret edilmesi zor olan Aslan Burcu’nu kazanmakta kaybetmekte çok kolaydır. Ona iyi bir oyun arkadaşı olursanız sonuna kadar yanınızda kalmayı tercih edecektir. Diğer türlü kesip attığı bir konuyu ona tekrar döndürmek neredeyse imkansızdır.

Cezvedeki kahvenin Köpüğü kadar göz alıcı ve anlık taşacakmış endişe duygusunu aynı anda yaşamınıza neden olan etkileyici bakıştaki Başak burcu olabilir mi? Onu seçtiğinizi Sanıyorsanız yanılıyorsunuz o sizi çoktan seçmiştir siz sadece ona doğru ilerliyorsunuz dur ve nasıl olduğunun farkına bile varmamışsınızdır. Kendinizi güvende hissedip mutlu olmak istiyorsanız onun disiplini dünyasında hayallerine ve düşüncelerine saygılı olmalısınız. Aşırı kontrollü duygularından kaynaklı olarak çok yüksek tutku ve ihtiras vardır sevgisini bir kere kazandığınız zaman dünyanın yedi harikasından birini elde etmiş hissini yaşayacaksınızdır.

Ustalık isteyen aşkta aklını başından alan sürekli tansiyonu yüksek tutan tutkudan başınızın döneceği Terazi Burcu olabilir mi? Sürekli dikkatinizi çekmek için blöfler yapıp çok büyük adımlar atıp Öyle bir geri çekilir ki en başından beri peşinden koşan siz misiniz gibi hissedersiniz ve bir anda Divaniye dönebilirsiniz. Her şeyi kendi kontrolü içinde hilal etmeyi başarır siz vazgeçilmez aşık olduğunu sanarsınız dünyanın etrafımızda döndüğünü hissedersiniz aşktan başınız o kadar dönmüştür ki ne zaman nikah masasına oturduğunuzu anlayamazsınız. Tabii ki baştaki niyetiniz buysa hayalinizi ulaşmışsınız demektir. Kim bilir ki belki de onun hayalini gerçekleştirmişsinizdir.

İmkansız denilen Aşklara imza atmış olan, leyla mecnun gibi aşkın zamanımızda da yaşanabileceğini hissettiren Arzuların şelalesi olduğu Akrep Burcu olabilir mi? Dipsomania etkisi yaratacak olan aşkı sözleri kendinizi ona bağımlı Hissetmenize neden olacaktır. Gerek sözleri gerek gözleriyle sizi sınırsız ve kuralsız bir ilişkiye ikna etmiştir. Sonuna kadar neşeli olan tavrı, gülümseyen yüz ifadesi, sizinle birlikte olmaktan aldığı keyif ile sonsuz bir huzuru sağladığı için ondan başkasının ‘’Bu kadar sevemeyecek’’ diye düşünüp tüm hayatınızı onunla geçirmek için kendisi kararlı bulabilirsiniz. Aslında bilinçaltınıza girmiş ve böyle hissetmenize neden olmuş olabilir, bunu tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.

Yaydan çıkan ok geri dönemez diyen Yay Burcu olabilir mi? Gönlünüzü fetheden eros hemen yanı başınızdaymış gibi hissetmenize neden olan kişilerdir. Aşkınızla beslenen, ferah iç açan, baş döndüren yaklaşımlarıyla kaybetmekten korkacağınız bir aşık olacaktır. Kolay kolay evliliği düşünmez bu nedenle gelecek kurmak için çaba sarf edebilirsiniz. Yaşayacağınız her anın farklı olduğunu hissedeceğiniz için vazgeçmek hiç kolay olmayacaktır.

Kadir kıymet bilen doğru kişiyi olduğunu benimseten Oğlak Burcu olabilir mi? Her konuda yanınızda olabilen, ihtiyacınız olduğunu hissettirdiğini sürece sonuna kadar desteğini çekmeyen güven ve mutluluk abidesi Oğlak Burcu’na bir kere kapıldığınız zaman vazgeçmesi kolay olmayacaktır. Doğru zamanlarda gülen, doğru anlarda aşka ve hayatı yaşatan farklı yönleriyle usul erkan sahibi bir aşık olacaktır. Bu dürüst yaklaşımların kıymetini bilip aynı şekilde eşlik ettiğini sürece onunla sonuna kadar gidebileceğinizi bilmelisiniz. Diğer türlü tepetaklak olabilir bir daha yüz metre etrafından bile geçemezsiniz. Onu incitmeden önce bir kez daha düşünmenizi öneririm.

Her alanda farklı yaklaşım sergileyen, David Copperfield gibi neyi ne zaman var etti ne zaman yok ettiğini anlamadan hayranlıkla isteyeceğiniz kalbinizi çalan bir sihirbaz gibi olan Kova Burcu olabilir mi? Kendisini seçtiğiniz de ne yaptığını anlamanız için onu çok iyi tanımanız lazım. O’ kapıldığınız bir aşk mı boş bir rüzgâr mı sel mi bunu sonradan anlayabilirsiniz. Maceracı yönüne gelecek soruları sormadan doğaçlama eşlik etmelisiniz. Sevecen, çocuksu kalbi anı yaşamayı daha çok sever. Aceleci olmazsınız sonunu görmenin mümkün olduğu bir masal gibidir. Neyi istediğinizi iki kere düşünmeden edemeyeceğiniz farklı bir aşk yaşayacağımızı temin edebilirim.

Hayal dünyanızdaki aşkı yaşayacağınızı hissetmenize neden olan buğulu bakışlarının arasında kendinizi kaybedeceğiniz Balık Burcu olabilir mi? ‘’Evet aradığım işte bu! ‘’ diyeceğiniz kadar aşkta birikim yapacağınız geleceğe aşkla yatırım yapacağınız doğru kararınız olduğunu daha ilk başta anlayacaksınızdır. Alışkanlıkçı olduğu için ona en başından beri gösterdiğin ilgiyi değiştirme ve kaidesiyle onunlayken kendini prens/ prenses sanabilirsin. Amacın duygusal ve aşk evliliği ise tercihin olmalı onu kaybedersin yoksa ve onun zerresine benzeri okyanusta dahi bulamazsın.

Tüm burçları kısaca beklentilerini özetlemeye çalıştım. Her bir borç için çok daha uzun uzun anlatılacak özellikleri ve beklentileri elbette ki var. Özünü bilerek adım attığımızda daha sağlam ilişkiler Yaşayacağımız için buradaki diyorlar bir şekilde işinize yarayacağını düşünmekteyim düşünüyorum. Umarım aydınlatıcı olabilmişimdir yeni paylaşımlarımızı buluşmak dileğiyle kendinize çok iyi bakın şimdilik hoşça kalın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.