El Falı Resmi Nasıl Olmalı?

fal-ad1

el-fali2Merhaba değerli okuyucularımız,

El falı gün geçtikçe yaygınlaşan, dilden dillere destan olmaya devam ediyor. Heyecan ile falımızda neler çıkacak merakla bekleriz. Bu falın en önemli unsuru el falın da sitemize yüklediğiniz el resminizdir. Bu resmi elin kısım itibariyle değil avuç için tamamı ile çekilmesi gerekir. El detaylarınızın en açık hali el içinin geniş açı ile çekimin in sağlanmasıdır. Hatta gerekirse bir kaç açıdan fotoğraflayarak elinizde ki görülmesi gereken beş çizgiyi çekin. Bu çizgileri bilmemeniz normaldir, bizler bunun için varız 🙂 Önemli olan ,avuç içinin ışık alan bir yerde fotoğraflanmasıdır. El falı resmi nasıl olmalı?

Tıpkı kahve falın da olduğu gibi .Nasıl fincanı bir kaç açıdan çekiyor isek elimizin içini de aynı şekilde avuç içi açık şekilde olması gereklidir. Dikkat edilmesi gerekenler, sadece parmaklarımızı çekmeyelim .Parmaklarımızı avuç içinin açık olduğu halinde resimden görebiliriz. Bu sebep ile avuç içini ve parmakların da tamamını kapsayan bir çekim elde etmek en doğru görüntüyü yakalamış olmak demektir. Örnek olarak fotoğraf ekledim bakınız.

Avuç içini uzaktan çekmeyelim.Falı incelerken görüntüyü yakınlaştırmak için büyüttükçeel-fali bu defa çizgiler de görüntü kaybı oluşuyor. Avuç içi arkaya doğru gerilmiş olarak tutmayalım. En doğru görüntü için eliniz gergin olmadan, düz şekilde tutarak avuç içinizin resmini çekiniz. Her işi garantiye almak gerekir diye düşünürsek bir kaç fotoğraf eklemeniz falın hızla bakımını sağlayacaktır. El falı el içinde olan çizgilerin yorumlanmasıdır. Ellerin ekrana doğru yan değil, düz uzatılmış hali ile çekim yapınız .Bu avuç içinde ki çekmiş olduğunuz resimlerin geleceğinizi anlatımından çok mutlu olacaksınız. Geleceği duymak keyfinizi artıracak.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.