El Falı Neler Anlatabilir?

fal-ad1

elfali1Merhaba Sevgili Takipçiler,

El falına bakım almak isteyen kişi bir nevi astroloji yıldıznamesini almış kadar detay öğrenecektir. Bu açıklamayı bir önceki El falı blog yazılarım da anlatmıştım siz sevgili takipçilerimize. Şimdi bahsedeceğim konu “El falı neler anlatabilir?” El falı farklılaştırılmaya çalışılsa da en doğru bilgi için uzman bir bakım almanızdır.

*El falı, kişilik analizinde bulunabilir.
*Kişiye nasıl bir hayat ona hükmedecek anlatılabilir.
*Evlilik çizgisine bakılarak kişinin geleceğin de kaç evlilik yapacağı / yapmayacağı anlatabilir.
*Bu çizginin bitimin de kısa çizgileri belirmiş ise ,kaç çocuk sahibi olacağı anlatılabilir.
*Kısmet çizgisinde maddi hayatının nasıl süreceği anlatılabilir. Kader çizgisine bakılarak (herkeste çıkmayabilir)vefa, emek, mutluluğu yaşamında nasıl olacak anlatılabilir.
*Sağlık çizgisine bakılarak kişinin genetik hastalığı ya da rahatsızlık yaşayabileceği bölgeleri anlatılabilir. *Yaşam çizgisine bakılarak geleceğinde farklı şehir de yaşamı çıkmış ise anlatılabilir.

Tüm çizgilerin derinliği ,uzunluğu ,kesik çizgilerden oluştuğu gibi bazı unsurlar el falına el-fali-neler-anlatiryön verecektir. Yaşam çizgisinde detaylar önemlidir, diğer birleşen çizgilere oranı, birleşik olmadığı tüm bunlar kişinin yorumuna farklılık katacaktır.

Tüm değerlendirmeler yapılarak kişiye toparlanmış neticeleri yoruma dönüştürüp akıcı şekilde anlatılır. Kişi genel yaşamının kombinasyonunu bilmiş ,öngörüsü olmuştur geleceği hakkın da .Bazen akışında yaşar iken hayatı, bazen bilmek gerekir neler var, önümüzdeki zamanın getirilerine hazırlıklı olmak için tüm fal türlerinden yararlanabiliriz.

El falında almış olduğunuz bilgiler ile yaşamınıza yön verecektir.

Binnaz Abla’da gerçek yorumculara hemen el falı baktırmak için tıklayın!

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.