Ekim Ayı Astroloji Gündemi

fal-ad1

2018 son çeyreğinde yaşanacak olanlara ev sahipliği yapacak olan Ekim ayı ve gündemi Sonbahar Ekinoksunu içinde barındıran Eylül ayı ile başlayan Hazan mevsiminin, yazın bittiğini belirten ve giderek artan soğuk havasını Ekim ayı ile iyice hissetmeye başladık.

2018 yılının bitmesine üç ay kala değişimin hızına yetişemeyeceğimiz farklı bir Ekim ayı yaşayacağız. Mayıs ayında ektiğimiz tohumların filizlenmeye başladığı bir ay. Yazın geç bitmesinin yerine kışın erken gelmesi gibi beklemediğimiz olaylarla karşılaşabileceğiz. Tespitler henüz aşama halinde iken kendimizi olayların içinde bulacağız. Gezegenler görkemli halleriyle bir düzen halinde ilerlerken kışın baskın gücünü üzerimizde fazlasıyla hissedeceğiz.

Kendimizi artık üzdürmeyecek miyiz?

Yaz mevsimini tutarlı geçirenler, ağustos böceği misali olmayanlar oldukça rahat edecek. Geride bıraktığı günlere inat çok büyük değişimler yapacağız. Yürek yemiş gibi çok büyük değişimler olacak, umulmadık insanlardan farklı maskeler görebileceğiz hatta bizlerde canımızı sıkanların canını çok fazla sıkabileceğiz. Kendimizden de beklenmedik performanslar ortaya çıkabilir.

Hayatımızda çok büyük belirsizlikler olmayacak. Her şeyin en iyisine sahip olmak için yorgunluklar ortaya çıkacak olsa da isterim izle buna sahip çıkacağız. Birçok duyguyu çok net ve yoğun bir şekilde hissedeceğiz Ekim ayının görevi de tamamen bu olacak zaten.

Herkes kötü olamaz değil mi?

Bu sorunun yanıtını soracağız ve cevaplarını alacağız. Geçmişteki olayların tazelendiğini görebiliriz. Tarih tekrar tekerrür edebilir. Bunu bir bulmaca gibi düşünmeyelim bu defa yanıtını bulup uygulamak için kendimizi değiştirmeyi deneyelim ki aynı hatalar tekrar bize nüksetmesin. Zamanın çok hızlı geçtiğini fark edeceğiz hiç kimse kimsenin artık aynı kalmadığını düşünecek. Hiç değişmedim diyebilecek kimse olmayacak çok şey değiştin ya da artık ben de değiştim diyen insan kümeleri ile karşılaşabilirsiniz, kendinizin bizzat değiştiğini de göreceksiniz. Olmaz dediğiniz ‘’uğrumda öl’’ dese ‘’ölürüm’’ dediğiniz o dönem, öl dese öleceğiniz kişilerin “ o dönem iyi ki öl dememiş çünkü ölürdüm’’ diye şükür edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Farklı hızlı rüzgar gibi geçti diyeceğimiz bir yeni ayın başındayız…

Yılın başında neredeydik yılın sonunda hangi duygulara ev sahipliği yaptık, yeni yıldan sonra neler yapmak istiyoruz bunları bir düşünelim. Bu beklentilerinizin ne yönde gelişeceği doğrultusunda astroloji haritalarınız sayesinde esaslı bilgiler edinebilir kendi kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.

Beklentilerimizde eksilmeler, yaşayacaklarımızda artışlar olabilir yeni ayın ya da yeni yılın nasıl bir masal ile karşılaştığı bilgilerini astroloji sayesinde öğrenebiliriz. Öz haritanızda nelerin yer aldığını öğrenmek istiyorsanız uzman yorumcular eşliğinde bu sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

Gök kubbenin altında bilmediklerimiz hakkında doğruların ışığı ile aydınlanmak dileğiyle…

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.