Egolarımız ve Sağlımıza Dikkat

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz Merhaba,

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileklerimizle cumartesi gününe giriş yapıyoruz…Haftanın ilk yarısından sonra Gökyüzü hem nefes aldırıyor, hem de destekliyor.

Ay; günün büyük bir bölümünde Aslan burcunda ilerleyişine devam ediyor.

Daha neşeli, canlı ve hareketliyiz. İlişkilerimizde açık ve lider olarak hareket etmeye çalışırız. Karşı tarafa dürüst olmak ön plandadır. Egolar, yüksek olabilir bu günlerde…

Ay Aslan’da güzelleşmek, özellikle saç bakımıyla ilgili işlerimizde daha keyifli sonuçlar alırız. Bugün özellikle hanımlar fön çektirebilir, saç kesimi yaptırabilirsiniz. Bugünlerde; kalp, damar, tansiyonla ilgili konularda hassasiyet görülebilir.

Ay; sabah saatlerinde önce Uranüs’le üçgen açı gerçekleştiriyor. Beklenmedik ani ve sıra dışı olaylar gelişebilir. Özgür olmak isteyeceğimiz, asi yönümüzün ortaya çıkacağı saatler. Günün diğer destekleyici açılarıyla birlikte Cumartesi planlarımızı farklı hale getirebiliriz.

Ay; Uranüs’ün ardından Jüpiter’le de sekstil açı gerçekleştiriyor. Jüpiter terazide…Venüs’te Balık’ta Neptün’le henüz kavuşmuşken karşılıklı ağırlanadursunlar… Bugün sanat, estetikle ilgili çalışmalar da ön plana çıkabilir. İlham perilerinden destek alıyoruz.

Sanatçılar için çok güzel açılar var. Duygusal ve yaratıcı anlamda pozitif hissedeceğimiz, keyifli çalışmalara yönelebileceğimiz saatler. Yardımlaşma, sanat, sosyal ilişkiler, yabancı kültürler, uluslararası eğitim, seyahat, uzak kültürler alanlarında işlerimizde olumlu yol alabiliriz.

Ay – Satürn üçgeni, duygularımızla ​​mantığımızın, dengeli biçimde yol almasını destekliyor. Öğrenme, disiplin, başlanılan işlerin bitirilmesi, konsantrasyon sağlanması açısından yardım alıyoruz. Evimizdeki işleri kolaylıkla tamamlamamız mümkün.

Bu olumlu açıların ardından akşam saatlerinde Ay; Aslan burcunda boşluğa giriyor. Günün destekleyici açılarıyla; akşam saatlerinde çalışmalarımıza, sevdiklerimize zaman ayırabilir, organizasyonlar, hobiler ve sanatla ilgilenebiliriz. Sinema, tiyatro, yardım faaliyetleri için de bu saatleri değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.