E-mail ile Gelen Tarot Falının Perde Arkası

fal-ad1

Tarot, ruhsal gelişimi vurgulayan sembolik bir kitaptır. Danışanlar Tarotu ruhsal frekanslarının içindeki saklı bilgilerin açığa çıkması amacıyla tercih ederler. Bilinçaltı okuma sanatı da denebilir. Kolektif sembolleri inceledikten sonra tarolog yoruma hazırlanmış enerji bağınız karşılıklı kurulmuştur. Bunun için bir süreç gerekebilir. Tarolog adeta beden değiştirircesine sizi ve yaşadıklarınızı anı ve gelecek zamanınızı algılamak üzere frekanslarını sizinle birleştirmiştir. Bağlantı kurulduğu anda zamanın ötesine geçer ve Tarot’un ışığı altında okumalar yapmaya başlar.

Bu öyle bir andır ki, tamamen birleşildiği enerji alanında kim ne görmüşse kendi de görür ne hissetmişse onu hisseder ve yoruma dökülmeye başlar. Dillenen herşey insanın kendinden çıkıp uzaklara yolculuk ettiği ana ulaştırır. Danışanların deneyimlerinde yorumu dinlerken adeta kendi hayat hikayesini dinler gibi hissettiğini söylerler. Ve diğer sorularını yorum arkasından sorarak fallarını pekiştirmiş olurlar.

Tarot ile siz de bu deneyime katılmaya ne dersiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.