Duygularımızda Dönüşüm Yaşayabiliriz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz; 

Ay; resmi, ciddi, sorumluluk sahibi Oğlak’ta ilerlemeye devam ediyor. Sorumluluklarımızla ilgilenerek ve bitirilmesi ya da toparlanması gereken işlere odaklanarak çalışmamız mümkün bugün.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Neptün sekstil açısı oğlak ciddiyetine karşın; biraz daha tolere edici ve anlayış göstereceğimiz bir süreci işaret ediyor. Konular ve kişilere karşı daha iyi niyetli, yardımsever ve destekçi olabiliriz.

Öğle saatlerinde etkili olacak Ay – Jüpiter karesi; hormonlarda ve duygularımızda abartıya ve iniş çıkışlara sebep olabilir. Yeme – içme, alış – veriş konularında dikkatli olmakta ve abartmamakta fayda var. Sözlerimiz ve tavırlarımızda hırslanabilir, kibirli, alıngan, değişken davranışlar gösterebiliriz.

Harcamalarımız ve yeme – içme konusunda dikkatli olmanın altını bir kez daha çizelim. Özellikle bu dönem Jüpiter retrosun nedeniyle kilo sorunu; yeni biten Venüs retrosu nedeniyle de sağlık problemlerinde artış yaşadık. Tedavilerimizi, kontrollerimizi özenle takip edelim lütfen. Nükseden rahatsızlıklarımız; bizlerin iyiliği için hatırlatmada bulunuyorlar. Kilo problemleri de özellikle bu yıl içinde fazlalaştıysa retroların bitişinde normale dönecektir; ancak; dikkatli olmak kaydıyla…

Öğleden sonra gerçekleşecek olan Ay – Plüton kavuşumu; sezgilerimizin kuvvetlenmesine ve duygusal anlamda oldukça güçlü bir görünüme olanak sağlıyor. Plüton; çok derin ve dönüştüren bir enerjidir. Baskı ve maniplasyon, güç uygulanması anlamında da etki verir. Düşüncelerimize baskı yapan insanlar ve olaylarla karşılaşabilir; aynı etkiyi karşı tarafa da gösterebiliriz. Düşünce ve duygularımızda kuvvetli dönüşüm yaşayabilir; bazı olayların iç yüzünü görebiliriz. Konsantrasyon ve kalıcı işler adına da bu etkiyi değerlendirme imkanı bulabiliriz. Bu kuvvetli enerjiyi olumlu anlamda kullanmak yerinde olur. Öfke, intikam, hırs ve zorla kabul ettirmek adına içimizde bastırdığımız duygu ve düşünceleri baskı ve şiddetle de açığa çıkartması mümkün bu kavuşumun

Plüton’un 21 Nisan’da durağan haline geleceğini ve söz konusu tarih süreçlerinde dikkatli olmakta fayda görüldüğünü de hatırlatalım. Mevsim dönüyor; baharın sabitleneceği Boğa burcuna doğru yol alıyoruz. Vücut ve ruh sağlığımıza özen göstermek ve bol bol temiz havada topraklanmak; kendimiz korumak yerinde olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.