Dünyanın En Gerçek Tarot Falı!

fal-ad1

Merhabalar,

tarot yorumuDünyanın en gerçek tarot falı nedir ? Tarot falı baktırırken, falın söyledikleri ile birlikte yorumlayanın açıklamaları karşısında, duyduklarınızın gerçek olup olmadığı hakkında mutlaka düşünürsünüz.

Eğer baktırdığınız tarot falında yorumcunun anlattıkları duymak istemedikleriniz ya da duymaya hazır olmadıklarınız ise, muhtemelen yorumcunun falınıza bakamadığına inanmayı seçersiniz ve bir kez daha bir başka tarot falı baktırmak üzere yorumcu arayışına girersiniz.

Kimi zaman bu bir kısır döngü halini alır. Oysa bilinmesi gereken nokta tarotun daima doğruyu söylediğidir. Tarot falı her ne kadar destede bulunan kartlar ile bakılıyor olsa da, ortaya çıkan sonuç tarot falına bakan yorumcunun içsel sezgileri ile doğru orantılıdır.

tarot falı hakkındaBu durum belki de şunu ifade eder; tarot falına bakmak için tarot destesi ile birlikte satılan kitabı okuyup ezberlemek hiçbir zaman yeterli olmayacaktır. Bir yorumcunun tarot falına bakması ve yorumlaması için mutlaka güçlü bir altıncı hisse ve sezgilere sahip olması elzemdir. Zira, yorumcu ile karşısındaki soru soran kişi ile arasında daima bir telepati ve enerji geçişinin olması söz konusudur. Bu durum yorumcu ve danışan arasında fal esnasında açılan bir enerji alanı şeklinde izah edilebilir. Yorumcunun hali hazırda açık olan algıları tarot kartları vasıtası ile danışanın sorduğu, merak ettiği konuya ışık tutar. Aslında burada tarot kartları yalnızca birer aracıdır.

Bununla birlikte, usta bir tarot yorumcusu danışanın seçtiği kartları bir arada ya da tek tek yorumlayarak ve birbirleri ile olan bağlantılarını dikkatlice gözlemleyerek olayları neden sonuç ilişkisi ile birlikte kolaylıkla yorumlamaktadır. Elbette burada tarot konusunda ustalaşmış bir yorumcu destede bulunan tüm kartlara hakim olması, ortaya çıkan kombinasyonu yorumlaması anlamında önem taşımaktadır. Ancak yine de her zaman tarot falı okumaları için gereken ilk şart yorumcunun güçlü sezgilere sahip olması olacaktır.

Dünyanın en gerçek tarot falıBütün bunların yanı sıra dünyanın en gerçek tarot falı diye bir şeyin varlığı söz konusu mudur? Diye bir soruyu irdelemek gerekirse eğer, uzun yıllar boyunca tarot destesine hakim olmuş ve güçlü sezgilere sahip bir yorumcu olarak buna şöyle cevap verebilirim; dünyanın en gerçek tarot falı diye bir olgunun olmadığını belirtebilirim.

Çünkü; hiçbir zaman tercih edilen bir açılımın bir diğer tercih edilen açılımdan daha iyi ya da daha gerçek olduğu söylenemez. Bir açılım bir başka açılımdan daha doğrudur ya da biri diğerinden daha fazla gerçeği yansıtır diye bir iddia söz konusu değildir.

Tarot falı ile ilgili söylenebilecek yegane gerçeklik, yorumcunun güçlü hissiyatı ile kartların enerjisinin bir araya gelerek ortaya çıkacak olan cevaptır diyebilirim. Bu yüzden tarot falı baktıracak olursanız eğer, dünyanın en gerçek tarot falı arayışına girmekten ziyade, tercih edeceğiniz yorumcunun ustalığı hakkında bilgi sahibi olmanız ve en önemlisi bununla birlikte tarota soracağınız sorunun cevabına her halükarda razı olmanızdır. Çünkü; tarot daima doğruyu söyler. Sizin kaderinizi değiştirme yetisine sahip bir aracı olmamakla beraber tarot falı size geleceğinizi şekillendirmeniz için bir yol haritası sunar.

Buna göre; tarotun en önemli özelliğinin kabule geçmek olduğunu söylemek mümkündür.

Sevgiyle,

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

5 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.