Dünya Barış Günü ve Kurban Bayramı

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Nefsimize yenilmeden, teslimiyet, vazgeçebilme, yardım ve hizmet etme bilinciyle; her canlıya saygıyla barış ve huzur içinde yaşayabileceğimiz nice bayramlarımız olsun!

1 Eylül Dünya Barış Günü de kutlu olsun aynı duygularla…

Ay; tüm gün boyunca Oğlak burcunda hareket ediyor. Muhafazakar, gelenekçi yapısı ön planda olan Oğlak burcunun temalarında; bu anlamı taşıyan bir günü yaşıyoruz. Ay – Güneş trinesi; sorumluluklarımız ve değer duygularımız ön planda. Sevdiklerimizle ve yapmamız gerekenlere odaklandığımız; güçlü ve rahat ilerleyen enerjileri yakaladığımız bir başlangıç yapmamıza olanak verdi.

Öğle saatlerinden itibaren etkisini hissedeceğimiz Ay – Neptün sekstil açısı; maneviyatımıza da vurgu yapabilecek, toleranslı, yardımlaşma duygularımızı ön plana çıkartan enerjileri destekliyor. Daha pozitif ve rahatlatan bir süreci yaşayacağız.

Akşam saatlerinde etkili olan Ay – Plüton kavuşumu; sezgisel anlamda ve duygularımızda biraz zorlanıp; derinleşeceğimiz, gerginlik de yaratabilecek bir zaman dilimini vurguluyor. Manipülasyona yönelik duygusal baskılar yaşayabilir; karşı tarafa da bunu yansıtabiliriz. Duygusal anlamda baskı altında kalınabilecek ve dönüşüm de getiren bir süreç!

Daha sakin kalarak, yaptığımız işlere, sevdiklerimize ve bizi dinlendiren konulara odaklanabiliriz. Böylece çok gerilmeden akşam saatlerinin tadını çıkartma imkanını da yakalamış oluruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.