Dolunay’ın Muazzam Etkileri

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Bugün akşam saatlerinde; Koç burcunun 12. Derecesinde Dolunay gerçekleşiyor. Terazi’de yer alan Güneş’in karşısındaki Dolunay; ben – biz dengelerini korumakta güçlük yaşayacağımız, öncelikle sosyal ve ikili ilişkilere dikkat çeken bir süreci gösteriyor. Dolunay; Koç burcundaki Plüton’la T-kare oluştururken, Satürn ve Chiron karşıtlığında Venüs ve Mars kavuşumunun gerçekleştirdiği T-kare ile zorlayıcı bir görünüme sahip.

Geçtiğimiz hafta etkisini yoğun olarak hissettiğimiz Jüpiter – Uranüs karşıtlığı azalar da olsa bu Dolunay’da yine etkisini sürdürecek. Özellikle Terazi burcunda yer alan Merkür’ün Güneş’e yakın konumda seyretmesi; iletişimle ilgili dikkat çekici boyutları göz önüne seriyor. Koç burcunun fevri, dürtüsel ve “ben” merkezli doğası; ilişkilerde ve iletişimde dengede kalınmaz ise zorluklar ve ani olaylar yaşatabilir. Güç savaşlarının ortaya çıkabileceği ve denge kurmanın bu noktada önem kazanacağını belirtmek yerinde olur.

İlişkiler, ekonomi ve hukuki konular, kariyer alanları, borç – alacak işlemleri, geçmişten konu ve kişilerin gündeme geleceği; ilişkilerde gerginliklerin yaşanabileceği, parasal konularda hassa olunacağı bir süreci geliştiriyor. Dolunay.

Ülkemiz ve dünya açısından da diplomatik ve zorlayıcı siyasi süreçler dikkati çekiyor. Askeri ve ekonomik konularda ciddi gelişmeler ve sert tutumlar kolektif alanlara yansıyabilir. Ay; Koç burucunda ilerleyişini sürdürürken Dolunay’ın hemen sonrasında Venüs – Mars kavuşumu da gerçekleşiyor. Özellikle ikili ilişkilerde duygusallıktan çok mantığın ön plana çıkacağı ve dengeyi korumanın önemli olduğu zamanlardayız. Zorlayıcı ve gerginliğe, çatışmaya dönüşebilecek T-Karelerin eşliğinde, bu süreçte daha dengeli, uzlaşmacı, ileriye dönük cesaret gerektirebilecek etkileri sağlam hareket edersek başarabileceğimiz bir döneme geçiş yapacağız.

Venüs – Mars kavuşumu; ikili ilişkilerle birlikte, poarasal ve askeri konularda, sismik olaylarda da hareketli bir süreci tetikleyebilir. Dolunay etkilerinin yoğun yaşanacağı akşam saatleriyle birlikte odağımızı bizi rahatlatabilecek ya da enerjimizi olumlu olarak değerlendirebileceğimiz konulara yöneltmek sağlıklı olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.