Dolunayın Burçların Üzerindeki Etkileri

fal-ad1

Toprak Grubunda ve Hava grubunda baskın sürecek olan Dolunay’ın etkisi yaz ayı boyunca sürecek. Nelerden duygusal olarak hak arayacağımızı nelerden yaz sonuna fedakarlık edeceğimiz hakkında ki gelişmelerin ucu göründü sayılır ve bu 29 Mayıs Dolunay’ı sonrasında şekil almaya başlamış bulunmakta.

Teması hak, adalet ve duyarlılık üzerine olacak. Uranüs’ün Boğa Burcu üzerinde oluşu ve Ekim ayına kadar sabitliğini koruyacak olması birçok konuda radikal değişimler getirecek, olumlu ya da olumsuz birçok sürpriz yaşayabiliriz. Uranüs sürpriz gezegenidir neyin ne zaman olduğuna şaşarız da nasıl olduğuna akıl sır erdiremeyiz ama Dolunay’lar bir şeyler söyler ve her Dolunay mutlak bir şeyler alır bizden neleri vereceğini Retro’lar sayesinde vaat eder. Tüm bu dengeyi kurmak için kendi haritanıza baktırmanızı tavsiye ederim çünkü, haritanız size birçok şeyin ön habercisi olacaktır. Önceden bilmek şu günlerde şunu yaşayabilirsiniz denildiğinde önlem alıyorsanız sorunsuz bir dönem yaşamanızı hedefler Astroloji ile doğru ilerleyebiliyorsunuzdur ve Astroloji amacına uygun hizmet edebilmiş demektir.  Dolunay’ın getirisi sonradan teknolojiye merakımızı artırıp araştırma güdümüze ön ayak olacak. Reform niteliğinde kalıplaşan tüm konulara irdeleme insiyatifi getirecek.  29 Mayıs 2018 tarihinde öğlen 17: 20 sıralarında gerçekleşen Yay burcundaki Dolunay yönetici gezegen Jüpiter’inde Retro yapmasıyla duygusallık üzerine paylaşımları artıracağını gösterdiği için hassas olabileceğimize dikkat çekmekte. Biz gibi karşı tarafımızda ki kişilerde duygusal süreçten geçeceği için herkes içine dönük yaşamayı seçmekte olacak. Ateş burcunda ki Dolunay karşıt burcu Güneş; medya, basın ve mimarları birde iletişim temalı mesleki alanları öne çıkartmaya devam edecek. Emektar olanlara vefa artarken emek hırsızlığı yapanları hiç affetmeyecek, her işte illa ki bir emek gerek. Şu dost düşman terimi vardır ya maskelerin düşeceği anlar olacak bunlara şahitlik edeceğiz; neler görecek bu gözlerimiz neler duyacak bu kulaklarımız bakalım hayırlısı diyelim. Hayrımıza dönüşür, dönüşür dönmesine de ne kadar sabırlı olabilirsek o kadar akışa bırakacağız nelerin hayra dönüşeceğini ancak böylelikle bilebileceğiz.

Dolunay teması toprak hareketlenmesine de etki edecek, deprem ve heyelanlar dünya üzerinde yer yer kendini gösterecek. Ateş burcundan ayrılmak üzere olan Uranüs Venüs ile harika bir etki yaratırken bekarlar için alternatifler çoğalıp evlilik kararına doğru ilerliyor olabilecekler. Dolunay demek hayatımızda değişecek konuların varlığı demektir. Dolunay ve sonraki zamana dua enerjisi katarsak muhakkak başarı sağlarız demek bir ara burçların Esma’larını paylaşmak isterim çünkü Dolunay zamanları insanlara olumsuz etkilerde gelebilir ‘’şu aralıklarda bekleyin, girişim yapmayın’’ denildiği vakit uymak gerekir çünkü artık kaderinize girmiş oluyor olacakları bilmek. Olacakları gezegenler sayesinde nasıl etkileşimde olacağını duymuş önceden bilmiş oluyorsunuz önlem almak durumunda oluyorsunuz önlem alınmazsa devşirerek giden sorunlara dönüşüyor. Bunlardan arınmanın enerjimizi artırıcı adımlar atmanın yolu şifalanmadır.  Geçtiğimiz yedi yıllık bir dönem kapanıyor ve yeni bir yedi yıllık dönem başlıyor. Çok çabuk alışıp, yaşayıp, deneyimleyeceğimiz konular ve olaylar olacak. Akrep, Boğa ve Kova burçlarını yakından ilgilendirecek.  Bu temada en çok para, kariyer, yatırım ve yerleşim yerine ait değişimler ön planda olacak.

Semanın altında tek yürek gibi dileklerimizin kabul olması temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.